آووکادو

منشاء آووکادو آمریکای جنوبی بوده که از آنجا به نواحی دیگر دنیا راه یافته است . میوه آن مانند گلابی و دارای پوستی سخت برنگ سبز تیره و یا سیاه است . آووکادو چرب است و دارای اسیدهای آمینه مختلف مانند سیستین ، تریپتوفان و تیروسین می باشد . در تحقیقات جدیدی که انجام شده وجود چند نوع آنتی بیوتیک در آووکادو ثابت شده است . دانه گیاه دارای مقدار کمی ( در حدود 2 درصد ( روغن است . این روغن غلیظ ، سفت و به رنگ زرد مایل به سبز بوده که دارای بو و طعمی مطبوع است . روغن دانه آووکادو دارای روغن های اشباع شده مانند اسید پالمتیک و اسید استئاریک ، اسید آراشیدیک ، اسید میریستیک ، اسید اولیک ، اسید لینولییک می باشد  .

روغن آووکادو بهترین کرم برای پوست است زیرا به آسانی در پوست نفوذ می کند و به آن شادابی می دهد . همچنین ماسک خوبی برای برطرف کردن و جلوگیری از چین و چروک های صورت است . پپتیدهای آووکادو پوست را تغذیه می کند ، حساسیت بیش از حد پوست را کاهش می دهد و پوست را التیام می بخشد تا در برابر کشیدگی پوست از جمله کشش های دوران حاملگی بیشتر مقاومت کند .     

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top