مراقبت از مو و ترمیم کننده های مو

ماسک کراتینه دو فاز :

وجود کراتین ، سیکلو پنتاسیلوکسان و دایمتیکون باعث نرمی ، لطافت بسیار بالای مو ، تقویت و آبرسانی تار مو می شود .

ویژگی های مختلف ماسک کراتینه دو فاز عبارتند از :

 صاف و درخشنده نگه داشتن مو و حالت پذیری بهتر آنها در هنگام آرایش مو ، برطرف کننده بار الکتریسیته ساکن با داشتن پروتئین هیدرولیز شده . می توان بعد از رنگ کردن مو به عنوان تثبیت کننده رنگ و نرم کننده ساقه موها و بازسازی کوتیکول ، ساقه مو را به مقداری از این ماسک آغشته کرده و ماساژ دهید . با انجام اعمال فوق کمترین میزان صدمه و آسیب به ساقه موها حاصل می شود . جهت آب رسانی ، حفظ رطوبت مو و پوست ­سر ، جلوگیری از مو خوره و شکستگی ساقه موها دو بار در هفته از ماسک فوق استفاده شود ، در نتیجه مواد پوشاننده موجود در این محصول لایه ای محافظ روی تار مو ایجاد می کند که مانع از تبخیر رطوبت موجود در ساقه مو شده و ضخامت آن را افزایش می دهد .

ماسک کراتینه دو فاز حاوی روغن های گیاهی :

به دلیل وجود کراتین و انواع روغن های گیاهی مانند روغن پامچال ، روغن ماکادمیا ، روغن جوانه گندم ، شی باتر و روغن دانه کنجد ، حجم دهنده قوی مو بدون نیاز به آبکشی است . سیکلو پنتاسیلوکسان و دایمتیکون باعث نرمی و لطافت بسیار بالای مو می شود . تقویت و آبرسانی تار مو ( اعم از ریشه ، ساقه و نوک مو ) از دیگر ویژگی های ماسک کراتینه است . همچنین دارای خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ و موثر در از بین بردن شوره سر و اگزما ، قابل استفاده برای خانم ها و آقایان ، مغذی و ترمیم کننده جداره مو به دلیل وجود کراتین هیدرولیز شده است .  ترکیبات کراتینی موجود در آن در شکاف های ایجاد شده بر روی کوتیکول مو که بر اثر اکسیدان موجود در رنگ و مش به وجود آمده است نفوذ کرده و موجب تزریق حجم زیادی از پروتئین در آن ناحیه شده و از طرفی با ایجاد یک لایه پوشاننده به صورت باندهای دی سولفیدی به مرور باعث ترمیم موهای آسیب دیده و تقویت و استحکام آن می گردد . ترکیبات کراتینی وظیفه آبرسانی و تغذیه مو را نیز به عهده دارند . به علت وجود ترکیبات سیلیکونی ، براق و درخشان کننده مو می باشد . این ترکیبات در ماسک خاصیت نرم کنندگی به مو داده و بدون ایجاد چربی روی پوست و مو و با داشتن قابلیت ضریب شکست نور موجب درخشندگی خیره کننده مو شده و عمل شانه کردن را بسیار راحت می کند . همچنین با ایجاد یک لایه کریستالی بر روی سطح مو باعث افزایش مقاومت بافت مو در برابر حرارت سشوار و اتوی مو می گردد و نیز با ایجاد پوشش ماسک مانند بر روی مو در برابر اشعه مضر نور خورشید و جذب اشعه ماوراء بنفش به عنوان فیلتر از مو محافظت می کند . وجود روغن های گیاهی به دلیل وجود ویتامین های گروه B و نیز ویتامین E باعث کاهش التهابات پوستی ، استحکام ریشه مو و درخشندگی موها می شود .

سرم مو :

سرم مو دارای انواع سیلیکون و روغن جوجوبا می­باشد که با ایجاد یک پوشش غلافی بر روی مو ، علاوه بر درخشندگی ، لطافت و نرمی خاصی به مو بخشیده و شانه ­پذیری آن را راحت می­کند . سیکلو پنتاسیلوکسان به کار رفته در سرم مو نرم کنندگی ، رطوبت رسانی و ضد الکتریسته ساکن بودن را در سرم موجب می شود . روغن جوجوبا مرطوب‌کننده طبیعی فوق ‌العاده مؤثری است که به راحتی جذب مو می‌شود . سرم مو ضد مو خوره ، ترمیم کننده و درخشان کننده است .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top