ماسک مو

ماسک مو با آبکشی سیب :

مو بعد از استفاده از شامپو ، نیاز به نرم کننده دارد . استفاده از ماسک مو یکی از مؤثرترین راهها برای بازگرداندن نرمی و رطوبت مو است . این ماسک علاوه بر خواص ضد ریزش به بازسازی و تغذیه پیاز مو هم کمک می کند . ماسک مو کمک می کند موهایی که به دلایل مختلف خشن و زبر شده اند ، نرم و لطیف شده و شانه پذیری خوبی داشته باشند . همچنین وجود نرم کننده های قوی شیمیایی از قبیل سترومونیوم کلراید موجب خنثی شدن بارهای منفی روی موها شده و در نتیجه موجب نرمی و لطافت موها گردیده و به آنها حالت پذیری از دست رفته را باز می گرداند . عصاره انار با آثار ضد باکتریایی مانع از ایجاد عفونتهای قارچی و باکتریایی می شود . همچنین انار حاوی بهترین و بیشترین آنتی اکسیدانها در بین تمام میوه ها بوده و نقش تغذيه كننده ، محافظت كننده ، ترميم و مرطوب كننده در ماسک مو را داراست .

ویتامین E دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد و آسیبی به فرمولاسیون محصول نمی رساند . این خاصیت می تواند مو را از آسیب­های حاصل از رادیکال­های اکسیژن فعال محافظت کند . ویتامین E دارای اثرات رطوبت رسانی نیز می باشد که می تواند بر سلامت و رطوبت مو اثر بگذارد . این ویتامین دارای خاصیت نرم کنندگی نیز بوده و موجب تسریع تولید بافت پوششی مو می شود . استفاده از ویتامین E موجب کاهش اثرات منفی ناشی از نور خورشید نیز می‌شود .

عصاره سیب با هیدراته کردن مو باعث آبرسانی به مو شده و همچنین به دلیل وجود یک ماده مغذی به نام بیوتین در رشد مو موثر است . بیوتین رشد مو را زیاد کرده و باعث ضخیم و مقاوم شدن تارهای مو می شود . از طرفی آنتی اکسیدان های موجود در سیب ، گردش خون در پوست سر را افزایش داده و ریشه مو ها را قوی تر می کند . وجود انواع ویتامین ها در عصاره سیب برای تغذیه و جلوگیری از موخوره بسیار مفید است .

ماسک مو با آبکشی هلو :

عصاره هلو به دلیل مواد معدنی و انواع ویتامین ها دارای خواص نرم کنندگی است . در واقع ویتامین های بی شمار این میوه مانند ویتامین  A، ویتامین های  B، C و E قدرت محافظتی بالایی در مقابل عوامل تخریبی مو همانند نور خورشید ، استرس و آلودگی های محیطی به این ماسک می دهند به طوری که باعث افزایش مقاومت و بالا بردن میزان رطوبت مو می شود . در نتیجه مانع تشکیل موخوره و وز شدن مو می شود .

ماسک مو با آبکشی انار :

استفاده از رنگ مو ، سشوار ، اتوی مو ، دکلره کردن مو ، محصولات فرم دهنده مو از قبیل چسب مو ، ژل مو ، کرم ژل ، تافت ، موس مو و نیز شستشوی مکرر موها ، باعث آسیب کوتیکول مو و در مواردی حتی باعث تضعیف فولیکول مو می شود . آسیب های وارده به کوتیکول مو ، باعث از دست رفتن مقادیر قابل توجهی آب از ساختمان مو شده و موجب تخریب کراتین مو می شود .  بنابراین استفاده از محصولی که بتواند آسیب های وارده به مو را جبران کرده و موجب تقویت و حفظ حالت پذیری موها شود ، بسیار ضروری به نظر می رسد . در این میان ، ماسک موی سوپر استار با فرمولاسیون خاص خود همه نیازهای یک موی آسیب دیده را برطرف کرده و بدین ترتیب با حفظ زیبایی مو ، باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود . ماسک موی سوپر استار دارای موادی مانند عصاره انار ، ویتامین E ، روغن دانه آفتابگردان ، ستریمونیوم کلراید و بنزوفنون 4 است . عصاره انار خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی داشته که با مهار رادیکال های آزاد ، مانع تخریب کوتیکول مو در اثر عوامل محیطی می شود . همچنین عصاره انار با تاثیر بر روند کراتین سازی ، به ترمیم ساختار مو کمک کرده و با داشتن ویتامین C ، باعث شفاف شدن و درخشندگی مو می شود . اثر قابض بودن عصاره انار که موجب تثبیت رنگ مو می شود ، به تانن موجود در این عصاره نسبت داده می شود . ویتامین E با اثر مرطوب کنندگی خود ، به همراه ستریمونیوم کلراید باعث می شود الکتریسیته ساکنی که در موی خشک و یا رنگ شده ایجاد می شود ، از بین برود و شانه پذیری مو افزایش یابد . ویتامین  E نیز با خاصیت آنتی اکسیدانی و مرطوب کنندگی خود ، به همراه ترمیم کنندگی ، ظاهری درخشان و نرم به مو می دهد . بنزوفنون 4 با جذب اشعه های UVB و UVA اثر ضد آفتابی به این محصول داده است و موجب محافظت موها در برابر اشعه های مضر آفتاب در محیط های آزاد می شود .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top