مام رول

مام رول :

تعریق ، عملی است که بدن برای تنظیم دمای درونی و نیز دفع برخی سموم انجام میدهد . بعد از تعریق ، مخصوصا زیر بغل ها ، محیطی مناسب برای تکثیر باکتری ها به وجود می آید که در اثر فعالیت این باکتری هاست که بوی بد زیر بغل ایجاد می شود .  بهترین روش برای از بین بردن بوی بد ، پیشگیری از وقوع آن است و برای اکثر مردم رعایت بهداشت فردی در قالب برنامه مرتب و شستشوی روزانه بدن کافی است ، ولی با این حال نیاز به استفاده از محصولات ضد تعریق همچنان احساس می شود ، مخصوصا برای افرادی که میزان تعریق فراوانی دارند .  

 مام رول سوپر استار مناسب ترین و در عین حال در دسترس ترین محصولی است که با فرمولاسیون ویژه خود ، باعث کاهش چشمگیری در میزان عرق زیر بغل می شود . وجود الکل در فرمول مام رول ، علاوه بر خنک کردن موضعی پوست ، خاصیت آنتی باکتریال نیز به محصول می دهد . مام رول سوپر استار علاوه بر اینکه مانع از تعریق می شود ، با داشتن رایحه های دلپذیر زنانه و مردانه برای سلیقه های گوناگون باعث ایجاد اعتماد به نفس در فرد می شود . با توجه به مساحت زیاد پوست بدن ، عدم تعریق زیر بغل که مساحت کوچکی از بدن را تشکیل می دهد ، مشکلی برای بدن به وجود نمی آورد . در استفاده از محصولات ضد عرق باید توجه داشت که مناسب ترین زمان برای استفاده از مام رول بعد از استحمام است ، زیرا این مواد به واسطه داشتن ماده ای بنام آلومینیوم کلرو هیدرات ، با تشکیل ژله ، مجاری غدد را می بندند و موجب کاهش تعریق در طول روز می شود . نکته مهم در استفاده از این مام رول ها این است که باید روی پوست سالم استفاده شود و اگر قسمتی از پوست بدن دارای زخم یا خراشیدگی باشد ، نباید از مام رول استفاده کرد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top