لوسیون و ژل افترشیو

لوسیون بعد از اصلاح :
لوسیون افترشیو به واسطه داشتن مواد ضد التهاب طبیعی ، سوزش و حساسیت پوست را بعد از اصلاح از بین می برد . منتول موجود در فرمولاسیون این لوسیون باعث ایجاد احساس طراوت ، خنکی و شادابی بعد از اصلاح را به شما هدیه می دهد . آلوئه ­ورا با رساندن اکسیژن بیشتر به سلول های پوست ، سبب ترمیم بافت پوست می‌گردد . آلوئه ­ورا با تحریک فیبرو بلاست­ها موجب سنتز الیاف کلاژن و الاستین می­شود که این الیاف سبب می شود پوست خاصیت الاستیک ( ارتجاعی ) داشته و کمتر چروک بخورد . خواص ضد باکتری و ضد قارچی آلوئه ورا مانع از ایجاد عفونت های قارچی و یا باکتریایی در فولیکول مو می شود . همچنین وجود ویتامین E در این لوسیون باعث تشدید رطوبت رسانی ، نرم کنندگی و نیز ترمیم و تغذیه سلولی می شود . روغن بادام شیرین بکار رفته در لوسیون علاوه بر نرم کنندگی و تغذیه مناسب پوست اصلاح شده ، به عنوان خوشبو کننده نیز در محصول به کار می رود و به دلیل داشتن انواع ویتامین با ترمیم سلولی ، چین و چروک را از بین می برد .

ژل بعد از اصلاح :

ژل افترشیو با فرمولاسیون منحصر به فرد خود و دارا بودن عصاره های گیاهی و ویتامین ای ، التهابات ناشی از اصلاح را از  بین برده و به ترمیم سلولهای آسیب دیده کمک می کند . ویتامین ای موجود در آن یک آنتی اکسیدان قوی و یک عامل ضد التهابی است . این ویتامین ، آسیب ناشی از رادیکال های آزاد را ترمیم می­کند ، التهابات را فرو می­نشاند و بهبود زخم­ها را تسریع می­بخشد . این ژل دارای ترکیبات بسیار مغذی از عصاره‌ی آلوئه ورا و آلانتوئین است . وجود آلوئه ورا در ترکیب این ژل به آن خاصیت آنتی اکسیدانی داده است . عصاره‌ی این گیاه مفید با خاصیت آبرسانی فراوان خود التهابات پوست را از بین برده و به پوست لطافت و نرمی می‌ بخشد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top