حالت دهنده های مو

چسب مو :

چسب مو سوپر استار یک حالت دهنده بسیار قوی مو بدون ایجاد سفیدک می­باشد . موها را درخشان کرده و در مقابل رطوبت و وزش باد پایدار می­کند . قابل شستشو با آب است و پوسته بر جای نمی­گذارد . بنزوفنون موجود در این محصول موها را در مقابل اشعه های مضر خورشید محافظت می کند . عصاره آلوئه ورا خواص ضد باکتری و قارچی که دارد مانع از ایجاد شوره سر می­گردد . روغن جوجوبای موجود در این چسب مو با ایجاد یک پوشش غلافی بر روی مو ، موجب درخشندگی و تقویت مو می شود .

واکس مو :

 واکس مو یکی از محصولات مدل دهنده مو به شمار می آید که قوامی شبیه موم دارد . از این رو به آن واکس ( یا همان ‌موم )‌ گفته می‌شود . این محصول با چسباندن تارهای مو به یکدیگر بافتی طبیعی به آن می‌بخشد . راست نگه داشتن موی کوتاه رو به بالا یکی دیگر ازکاربردهای واکس مو است . با استفاده از این محصول ، ضمن اینکه مو جلای روغنی و قابلیت جابجایی خود را حفظ می‌کند می‌تواند در یک جهت خاص تثبیت ‌شود . مناسب برای انواع مو ، براق و درخشان کننده ساقه مو ، بدون ایجاد پوسته بر روی ساقه مو ، حالت دهنده ای بسیار عالی برای انواع مو با اثرات حفاظتی به دلیل وجود بنزوفنون می باشد . همچنین با داشتن عصاره سیر مانع ایجاد شوره سر می­گردد .  دکسپانتنول و امگا 3 موجود در این محصول نیز موجب تقویت ساقه مو در برابر عوامل تخریبی محیط می شوند .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top