اسکراب و کرم ترک پا

اسکراب پا :

اسکراب یا همان لایه بردار ، پوست های مرده  و پینه های سخت ایجاد شده بر روی پوست را از بین می برد . این کرم در نقاط مختلف بدن مانند پوست پا ، آرنج ، قوزک پا و زانوها نیز قابل استفاده است . اسکراب پا به دلیل داشتن متیل گلوست خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی دارد که بعد از لایه برداری ، رطوبت پوست را تامین می کند . به دلیل وجود منتول یک حس خنکی به همراه استفاده از این اسکراب به پوست داده می شود . آلانتوئین معمولا در ترمیم بافت آسیب دیده پوست ، به­ کار می­رود و در اینجا بعد از لایه برداری ، به تولید سلولهای جدید در اپیدرم کمک می کند . آلانتوئین همچنین خارش و زبری پوست را از بین می­برد . از آلانتوئین به عنوان یک ماده فعال و ایده آل با خاصیت کراتولیتیکی یاد می­شود ، به این معنا که  استفاده از آلانتوئین بر روی پوست سالم صورت و بدن ، باعث نرم و صاف شدن ظاهر آن می­گردد . استفاده از یک کرم حاوی آلانتوئین ، قرمزی پوست و از دست رفتن آب لایه اپیدرم پوست را به میزان قابل توجهی کاهش می­دهد .

کرم ترک پا ( خنک کننده پا ) :

کرم ترک پا محصولی است که با کاهش التهابات ناشی از ترک های موجود در پا ، به دلیل داشتن عصاره های طبیعی مانند عصاره بابونه ، عصاره آلوئه ورا ، عصاره نعناع ، عصاره برگ درخت چای و نیز آلانتوئین ، روغن زیتون و اوره ، قادر است درد و سوزش ناشی از ترک ها را التیام بخشد . آلوئه ورا با رساندن اکسیژن بیشتر به سلول های پوست ، سبب ترمیم بافت پوست می‌گردد . آلوئه ¬ورا با تحریک فیبروبلاست ¬ها موجب سنتز الیاف کلاژن و الاستین می¬شود که این الیاف سبب می شود پوست پا ، خاصیت الاستیک ( ارتجاعی ) داشته و کمتر ترک بخورد . عصاره آلوئه ورا با داشتن ویتامین‌هایی نظیر 1B ، 2B ، 6B ، C ، E و اسید فولیک به ترمیم سریعتر و بهتر ترک های پوست کمک می کند . روغن زیتون با تامین ویتامین های ضروری برای پوست و از بین بردن سموم از روی پوست ، موجب جوان ماندن پوست می گردد . روغن زیتون دارای خواص دارویی بوده و به عنوان عامل ضد التهابی شناخته شده است که از انواع عفونت های پوستی جلوگیری می کند . روغن درخت چای برای انواع آسیب‌ دیدگی‌ های پوستی از جمله برای درمان پوست ‌های مبتلا به ترک‌ و خشکی پوست و نیز التهابات پوستی مفید است . مواد شیمیایی در این روغن ، قارچ ها و باکتری ها را از بین می برد و واکنش های آلرژیک پوست پا را کاهش می دهد . آلانتوئین معمولا در ترمیم بافت آسیب دیده پوست ، به¬کار می رود و به تولید سلول های جدید در اپیدرم کمک می کند . آلانتوئین همچنین خارش و زبری پوست را از بین می¬برد . اوره موجود در این کرم ، ویژگی های منحصر به فردی به این محصول داده است . اوره رطوبت رسان و جاذب رطوبت عالی بوده و دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی و بو زدایی می باشد . همچنین دارای خاصیت لایه برداری می باشد . به این ترتیب با برداشتن سلول های مرده پوست ، موجب جوان سازی پوست پا می شود . از طرفی وجود عصاره ها در این محصول و تامین انواع ویتامین ها ، موجبات ترمیم سلول های پوست پا را فراهم می آورد . زینک اکسید یک ماده ایده آل برای ترک پا است . وقتی زینک اکسید به پا مالیده می شود ، باعث می گردد پا دارای مقدار زیادی روی گردد که برای ترمیم سلول های پوستی لازم است . همچنین زینک اکساید باعث مرطوب شدن پوست می شود . عصاره بابونه ضد حساسیت ، التیام دهنده ، باکتریو استاتیک ، باکتریسید ( میکروب کش ) و ضد قارچ می باشد. مجموع مواد و عصاره های به کار رفته در این کرم ، متناسب با نیازهای پوست پا بوده و علاوه بر لایه برداری ملایم ، نقش تغذیه پوست پا و نیز جلوگیری از عفونت های قارچی و میکروبی را به خوبی انجام می دهد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top