بادی باتر ( کره بدن )

کره بدن :

کره بدن بر خلاف لوسیون‌ ها معمولا سنگین ‌تر و نرم کننده ‌تر است . کره بدن حاوی مرطوب کننده‌ ها و مواد روان کننده‌ ای مثل شی باتر ، و نیز حاوی روغن‌های طبیعی مثل روغن نارگیل ، زیتون ، آووکادو و بادام شیرین می باشد . کاملا روی سطح پوست را می پوشاند و مانع ارتباط بین پوست و فضای بیرون می شود . این ممانعت باعث خواهد شد تا رطوبت بر پوست مهر و موم شده و پوست بدن در برابر آلودگی‌ها و صدمات محیط در امان بماند . این محصول به دلیل وجود شی باتر از پوست در برابر اشعه ‌های ماورا بنفش محافظت می‌کند. 

غلظت بالای کره بدن نسبت به لوسیون های بدن ، باعث شده تا قدرت مرطوب کنندگی آن در مقادیر کم نیز نسبت به لوسیون ها بیشتر باشد . همچنین از آنجایی که کره بدن نسبت به لوسیون بدن غلظت بیشتری دارد ، تبدیل به عصاره ای از انواع ویتامین‌ها و املاح مورد نیاز پوست شده است ، پس به طور مؤثری می تواند پوست را تغذیه ‌کند . همچنین در هنگام استفاده ، پوست بدن چرب نخواهد شد .

کره بدن هلو :

عصاره هلو به عنوان یک ترکیب آرایشی استفاده می شود و حاوی خواص نرم و احیا کنندگی است . در واقع ویتامین های بی شمار این میوه مانند ویتامین  A، پیش ساز ویتامین A و ویتامین های  B، C  و E قدرت احیاکنندگی و محافظتی بالایی به این محصول می دهند به طوری که باعث افزایش مقاومت و بالا بردن خاصیت ارتجاعی پوست می شود . در نتیجه مانع پیری زودرس پوست می شود .

کره بدن نارگیل :

روغن نارگیل یکی از بهترین نرم کننده ها و مرطوب کننده های طبیعی پوست است این روغن بیشتر از هر لوسیونی جذب پوست می شود روغن نارگیل نه تنها رطوبت پوست را تامین می کند بلکه خاصیت سم زدایی نیز دارد و با تامین آب مورد نیاز پوست باعث درخشندگی آن می شود . کره بدن حاوی نارگیل علاوه بر اینکه یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند ، باعث بسته شدن منافذ پوست نیز نمی شود و با داشتن خاصیت آنتی باکتریالی خود از ایجاد عفونت در محل استفاده کره بدن جلوگیری می کند . وجود ویتامین های B1 ، B2 ، B3 و ویتامین C در نارگیل باعث تغذیه سلول های اپیدرم پوست می شود .

کره بدن توت فرنگی :

توت فرنگی حاوی ماده ای طبیعی به نام اسید میوه یا "آلفا هیدروکسی اسید" و نیز دارای مقدار زیادی اسید سالیسیلیک می باشد . این مواد قادر هستند به صورت طبیعی لایه ای از سلول های مرده پوست را برداشته و ضمن طراوت بخشیدن به پوست ، باعث جذب بهتر ویتامین ها ، تحریک تولید سلول های جدید و نیز تحریک گردش خون در لایه اپیدرم شوند . علاوه بر این آنتی اکسیدان های موجود در توت فرنگی به ترمیم آسیب های پوستی کمک می کند و از پوست درمقابل پیری محافظت کرده و مقاومت پوست را در مقابل عوامل محیطی افزایش داده و پوست را روشن می کند . توت فرنگی سرشار از ويتامين‌هاي A و B و C مي‌باشد . عصاره توت فرنگي قدرت بالایی در محافظت از سلول های پوست در برابر نور آفتاب دارد و بنابراین قادر است از سرطان های پوستی و سایر بیماری های التهابی پوست پیشگیری کند . این ویژگی توت فرنگي به دلیل وجود رنگدانه قرمز رنگ آن به نام آنتوسیانین است . آنتوسیانین دارای خواص ضد التهابی ، آنتی اکسیدانی و ضد تومور بوده و در تنظیم فرآیندهای آنزیمی بدن نقش دارد

کره بدن شیر عسل :

کره بدن حاوی عصاره شیر عسل ، با داشتن پروتئین هیدرولیز شده شیر و نیز عسل طبیعی یک مرطوب کننده بسیار مناسب است . عسل برای هر نوع پوستی حتی پوست های حساس مناسب بوده و به عنوان یک عامل ضد باکتری و ضد قارچ عمل می کند ، بنابراین مانع از عفونت های قارچی و باکتریایی می شود . همچنین عسل حاوی بهترین آنتی اکسیدان ها می باشد و بدین دلیل از بهترین مواد طبیعی برای از بین بردن چین و چروک پوست محسوب می گردد . پروتئین هیدرولیز شده کمک می کند تا آب با درصد بالایی جذب پوست شده و باعث حفظ رطوبت و طراوت آن شود .  

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top