محصولات برنزاسیون و ضد آفتاب

اسپری اتو برنز معمولی :
اسپری اتو برنزه سوپر استار ، با داشتن ترکیبات ویژه و طبیعی ، بدون نیاز به آفتاب ، ظاهری برنزه ، طبیعی و جذاب به پوست می دهد . بسته به نوع پوست فرد ، این محصول می تواند چندین ساعت بر روی پوست پایدار بوده و رنگ برنزه زیبایی ایجاد کند . داشتن عصاره هایی همچون آلوئه ورا و نیز روغن جوجوبا علاوه بر تقویت پوست به دلیل مواد مغذی و ویتامین هایی نظیر ویتامین های گروه B ، به تسریع روند برنزه شدن پوست کمک می کند . آلوئه ورا با خاصیت آنتی باکتریالی خود ، مانع از عفونی شدن پوست ، به دلیل باز شدن منافذ آن می شود . همچنین عصاره آلوئه ورا با داشتن آنزیم هایی نظیر اکسیداز ، آمیلاز ، کاتالاز و كربوكسي پپتيداز موجب ایجاد خواص ضد التهابی می شود و نیز با رساندن اکسیژن بیشتر به سلول های پوست ، سبب ترمیم بافت پوست می‌گردد . آلوئه ورا یک آنتی اکسیدان بسیار قوی طبیعی بوده که با مهار رادیکال های آزاد ، مانع ایجاد چین و چروک می شود . همچنین روغن جوجوبا نیز که غنی از ویتامین E است با چین و چروک مقابله می کند . در نتیجه استفاده از اسپری اتو برنزه سوپر استار علاوه بر اینکه ظاهر پوست را برنزه می کند ، عوارض ناشی از برنزه کردن پوست در مقابل آفتاب را نیز ندارد . عوارضی که ناشی از اشعه های مضر خورشید است و باعث پیری پوست و در نتیجه ایجاد چین و چروک در پوست می شود . قرار گرفتن طولانی مدت در برابر آفتاب ، به دلیل اشعه های فرابنفش خورشید ، احتمال ایجاد سلول های جهش یافته را نیز افزایش می دهد . همچنین برگشت ناپذیری رنگ برنزه پوست به واسطه آفتاب ، یک مشکل جدی برای کسانی است که می خواهند به طور موقت برنزه شوند . مجموع همه موارد ذکر شده ، اسپری اتو برنزه سوپر استار را به بهترین انتخاب برای اتو برنزاسیون تبدیل کرده است . از طرفی کسانی که فرصت کافی برای برنزه شدن پوست را ندارند ، می توانند از اتو برنز فوری سوپر استار استفاده کنند .

اسپری اتو برنز فوری :
اتو برنز فوری سوپر استار علاوه بر اینکه تمام مزایای اتو برنز معمولی را دارد ، با داشتن مواد مؤثر قادر است در کمترین زمان بدون نیاز به حمام آفتاب ، پوست هر نقطه از بدن را برنزه کند . این ویژگی منحصر بفرد آن باعث شده است که از محبوبیت فراوانی برخوردار باشد . از مزایای ویژه این اتو برنزه می توان به عدم نیاز به خورشید و اجتناب از اشعه های زیان بار آفتاب ، برنزاسیون سریع ، رساندن رطوبت به پوست وحفاظت از آن از آسیب های پوستی مانند چین و چروک ، به دلیل وجود آلوئه ورا و جوجوبا در آن ، اشاره کرد . داشتن خاصیت های آنتی باکتریالی ، ضدالتهابی ، آنتی اکسیدانی ، دارا بودن انواع ویتامین ها و نیز افزایش خون رسانی و رطوبت رسانی به صورت موضعی به پوست ، باعث تقویت هر چه بهتر پوست ، علاوه بر خاصیت برنزه کننگی آن می شود .

کرم های ضد آفتاب :
اشعه های خورشیدی در طول روز ، مخصوصا برای افرادی که چندین ساعت از روز را در فضای آزاد سپری می کنند ، می تواند مشکل آفرین و چه بسا خطرناک باشد . مشکلاتی همچون ایجاد لک یا چین و چروک که به دلیل از دست دادن رطوبت پوست و نیز اثر تخریبی اشعه های آفتاب ، و یا مسائلی همانند ایجاد سرطان پوست ، باعث شده است که به مسئله حفاظت از پوست در برابر آفتاب بیش از پیش اهمیت داده شود . بخش مضر اشعه آفتاب اشعه UV یا اشعه ماوراء بنفش نام دارد . اشعه UV ، خود به دو بخش UVB با طول موج ( 320 - 290 نانومتر ) و UVA با طول موج ( 400 - 320 نانومتر ) تقسیم می شود . ضد آفتابی ایده ال است که بتواند هر دو بخش اشعهUV را پوشش دهد و فیلتر کند . در این راستا محصولات مراقبت از آفتاب سوپر استار با در نظر گرفتن همه جوانب ، علاوه بر ایجاد یک لایه حفاظتی بر روی پوست ، با داشتن مواد مؤثره ، موجبات تامین رطوبت و نرمی پوست را فراهم آورده و نیز مانع ایجاد لک های پوستی که به سختی قابل رفع است ، می شود . از طرفی وجود عصاره های طبیعی در فرمولاسیون این محصولات سبب تغذیه بهتر پوست با تامین انواع ویتامین ها می شود . کرمهای ضد آفتاب سوپر استار با فیلتراسیون فیزیکی و شیمیایی ، شرایط ایده آلی را برای حفاظت در برابر پرتوهای خورشیدی فراهم آورده است . همچنین موادی که درون کرمهای ضد آفتاب سوپر استار وجود دارد ، فیلترکننده هر دو بخش مضر اشعه های آفتاب ( UVB و UVA ) هستند . عدد اس پی اف ( Sun Protection Factor ) که معمولا بر روی ضد آفتابها درج می شود بیانگر قدرت کرم ضد آفتاب در جلوگیری از بروز قرمزی و سوختگی ناشی از آفتاب است . این عدد از تقسیم مدت زمان لازم برای ایجاد قرمزی با کرم ضد آفتاب در مواجهه با آفتاب ، بر مدت زمان لازم برای ایجاد قرمزی بدون کرم ضد آفتاب بوجود می آید . یعنی اگر شما بدنبال 1 دقیقه مواجهه با آفتاب ، قرمز می شوید با یک ضد آفتاب SPF 10 ، ده بار دیرتر یا 10 دقیقه بعد دچار قرمزی خواهید شد . عدد SPF فقط بیانگر میزان قابلیت محافظت کرم ضد آفتاب در مقابل بخش UVB آفتاب می باشد . این در حالی است که بخش UVA اشعه آفتاب نیز اهمیت بسیار زیادی دارد . کرم های ضد آفتاب سوپر استار ، با حفاظت تخصصی خود ، هر دو بخش اشعه های مضر خورشیدی را مهار کرده و بالاترین ضریب حفاظتی یک ضد آفتاب ایده آل را موجب می شود ، بدون اینکه آسیبی به پوست برسد . توجه به نکات مثبت اشعه خورشیدی نیز لازم است . از آنجایی که بخشی از اشعه خورشید که قرار است توسط ضد آفتاب فیلتر شود ، یعنی اشعه UV ، مسئول سنتز ویتامین D در بدن است ، نگرانی هایی را در رابطه با عدم سنتز آن موجب می شود . اگر چه 95% ویتامین D بدن بدنبال تابش اشعه خورشید به پوست تولید می شود ، ولی با مصرف کرم ضد آفتاب سوپر استار دچارکمبود ویتامین D نخواهید شد . زیرا فقط مواجهه پشت دستها ، دو تا سه بار در هفته ، هر بار به مدت نیم ساعت برای تولید ویتامین D بدن کافی است . بنابراین می توانید بدون داشتن استرس ناشی از عدم سنتز این ویتامین ضروری ، کرم های ضد آفتاب سوپر استار را در طول روز استفاده کنید .

کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های نرمال ( بیرنگ و کرم پودری ) :
این کرم با داشتن موادی همچون بنزوفنون 3 و آووبنزون ، فیلترهای مناسب و قوی را در برابر اشعه های مضر خورشید فراهم آورده است . این کرم با داشتن SPF 50 ، بهترین میزان محافظتی یک ضد آفتاب و شرایط بهینه برای مراقبت ویژه از پوست را باعث می شود . افزایش در مقدار عددی SPF بیشتر از مقدار 50 ، ضریب حفاظتی کمتری را موجب می شود و به جرات می توان گفت که جنبه تلقینی داشته و تنها چند درصد بیشتر ، از اشعه های خورشیدی محافظت می کند . توجه داشته باشید ضد آفتابی خوب است که محافظت خوبی در مقابل UVA داشته باشد . وجود موادی مانند بنزوفنون 3 ( oxybenzone 3 ) و آووبنزون ( avobenzone ) که علاوه بر جذب اشعه UVB ، بهترین محافظ برای اشعه UVA هستند ، این ضد آفتاب را به بهترین انتخاب مبدل ساخته است . اکتوکریلن ( octocrylene ) یکی از فیلترهای مورد استفاده در این ضد آفتاب است . این ماده جهت حفظ کارایی عملکرد ضد آفتابی ، به فرمولاسیون اضافه شده و سبب افزایش پایداری در برابر نور می گردد . اکتیل سالیسیلات و تری دسیل سالیسیلات نیز فیلترهای دیگری هستند که به جذب بهتر اشعه UVB کمک می کنند . کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های نرمال سوپر استار در دو نوع رنگی و بی رنگ وجود دارد . رنگی بودن یا نبودن کرم‌ های ضد آفتاب هیچ تأثیری بر عملکرد آنها ندارد اما از کرم های ضد آفتاب رنگی برای همخوانی بیشتر کرم با پوست و خوب پخش شدن کرم ضد آفتاب بر روی پوست استفاده می‌شود . بنابراین بسته به اینکه پوست فرد ، روشن یا تیره باشد ، می تواند از نوع رنگی یا بی رنگ آن استفاده کند . هر دو نوع رنگی و بی رنگ کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های نرمال سوپر استار ، دارای آلفا توکوفریل استات یا همان ویتامین E ، عصاره درخت چای و عصاره جوانه گندم است . ویتامین E با ترمیم سلول های آسیب دیده و نیز آبرسانی به سلول های جوان پوست ، موجب افزایش جریان خون در زیر پوست می شود که این عمل به نوبه خود ، باعث تغذیه پوست و ترمیم سلول های آسیب دیده می شود . ویتامین E روند پیری پوست را کند کرده و از غشای سلولی که از اسید های چرب اشباع نشده ساخته شده‌اند و نسبت به اکسیداسیون بسیار حساس‌اند ، محافظت می‌کند . عصاره درخت چای به پوست ، نرمی‌ و لطافت می‌بخشد ، همچنین دارای خواص ضد عفونی كننده ، ضد قارچی و ضد ویروسی است و ذاتاً قدرت آنتی بیوتیكی دارد .

کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های چرب و جوشدار ( بیرنگ و کرم پودری ) :
فیلترهای ضد آفتاب در دو قالب کلی فیزیکی و شیمیایی طبقه بندی می شوند . فیلترهای فیزیکی با بازتاب اشعه ماورای بنفش ، مانع رسیدن آن به پوست می شود . فیلترهای شیمیایی با جذب نور ، مانع اثرات سوء پرتوهای فرابنفش می شود . زینک اکساید در فرم میکرونیزه ، گسترده ترین طیف محافظت را در زمینه تضعیف نور فرابنفش دارد . زینک اکساید به کار رفته در فرمولاسیون این ضد آفتاب ، علاوه بر اینکه یک فیلتر فیزکی فوق العاده می باشد ، یک نگهدارنده مناسب در برابر باکتری ها با گرام مثبت و منفی و نیز قارچ ها و مخمرهاست . فیلترهای شیمیایی به کار رفته در ضد آفتاب سوپر استار ، ترکیبات آروماتیک کونژوگه ای هستند که با دریافت انرژی از تابش های UVA و UVB به سطح بالاتری از انرژی انتقال می یابند و سپس به تدریج انرژی دریافتی را ازدست می دهند و به حالت پایه برمی گردند . بدین ترتیب با جذب انرژی پرتوهای مضر خورشید ، باعث محافظت پوست می شود . وجود موادی همچون آووبنزون ، اکتیل سالیسیلات ، تری دسیل سالیسیلات ، اکتوکرایلن و هموسالات ، فیلترهای مناسب و قوی را در برابر اشعه های UVA و UVB خورشید فراهم آورده است . کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های چرب سوپر استار نیز در دو نوع رنگی و بی رنگ وجود دارد . رنگی بودن یا نبودن کرم‌های ضدآفتاب هیچ تأثیری بر عملکرد آنها ندارد اما از کرم های ضد آفتاب رنگی برای همخوانی بیشتر کرم با پوست و خوب پخش شدن کرم ضد آفتاب بر روی پوست استفاده می‌شود . بنابراین بسته به اینکه پوست فرد ، روشن یا تیره باشد ، می تواند از نوع رنگی یا بی رنگ آن استفاده کند . استفاده از نوع رنگی ضد آفتاب سوپراستار این مزیت اضافی را دارد که رنگ موجود در آن نیز به عنوان یک فیلتر عمل می کند . علاوه بر این ، جنبه زیبایی این کرم های رنگی نیز که همرنگ با پوست می باشند ، موجب استفاده از آنها شده است . علاوه بر اینها ، وجود مواد مؤثره ای نظیر ویتامین E ، عصاره برگ درخت چای و عصاره آلانتوئین با ویژگی های منحصر به فردی که دارند ، این کرم را به یک ضد چروک ، مرطوب کننده و یک کرم مغذی فوق العاده تبدیل کرده است . ویتامین E با تحریک سلول‌ های رگ‌ های خونی ، سبب افزایش حرکات زیرپوستی می‌شود و به عبارتی خون را زیر پوست به جریان می‌اندازد که به نوبه خود باعث تغذیه مناسب تر پوست می شود . این ویتامین به دلیل خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی به بهبود التهابات پوستی کمک می کند و با مقاوم کردن قشر نازک هیدرولیپیدی ، پوست را مقاوم کرده و رطوبت آن را حفظ می‌کند . عصاره برگ درخت چای برای درمان پوست های مبتلا به جوش غرور ، ترکهای موجود در سطح پوست ، خشکی پوست ، رفع التهابات پوستی و قارچهایی که در سطح پوست هستند بسیار مفید است . عصاره برگ درخت چای به دلیل وجود ترکیباتی از جمله Li-terpineol بر روی میکرو ارگانیسم هایی از جمله کاندیدا آلبی کنس ، اشرشیاکلی ، استافیلوکوک اورئوس مؤثر است . آلانتوئین از پوست محافظت می کند و در کاهش قرمزی پوست مؤثر است . آلانتوئین دارای خواص التیام بخش قوی بوده و به ترمیم سلول ها کمک می کند . این ماده باعث بهبود بافت های تحریک شده می شود و به کاهش التهاب پوست ناشی از خشکی نیز کمک می کند . مجموع همه این عوامل باعث شده است که این محصول ، نه فقط یک ضد آفتاب ، بلکه یک مرطوب کننده ، نرم کننده ، ترمیم کننده و یک آنتی باکتریال باشد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top