ماسک ها و اسکراب های صورت

کرم اسکراب صورت از بین برنده جوش سر سیاه :
این محصول از بین برنده جوش سر سیاه بوده و لایه برداری بسیار مناسب بدون ایجاد خشکی روی پوست می باشد . همچنین با از بین بردن سلول های مرده سطح پوست یکنواخت کننده هیدرولیپیدی سطح پوست می باشد .

کرم اسکراب صورت حاوی عصاره مرجان دریایی :
اسکراب صورت اکسیژن رسان با فرمولاسیون منحصر بفرد خود از تجمع رنگدانه ها جلوگیری نموده و بتدریج لک های پوستی را از بین برده و به پوست شفافیت و روشن کنندگی می بخشد . همچنین سلولهای مرده سطح پوست را بدون ایجاد خشکی لایه برداری می نماید .

کرم اسکراب صورت لایه بردار :
این محصول با لایه برداری از سلول های مرده سطح پوست و تحریک تنظیم ترشح چربی و بهبود کیفیت سبوم موجب تحریک نوسازی سلولی پوست گردیده و میزان اکسیژن رسانی به پوست را افزایش می دهد .

کرم اسکراب صورت حاوی عصاره پاپایا :
اسکراب صورت روشن کننده با لایه برداری بسیار ملایم از سطح پوست ، سلول های مرده و تجمع یافته در سطح پوست را از بین می برد . همچنین بعلت وجود دانه های اسکراب زبری سطح پوست را برطرف نموده و خاصیت پیلینگ دارد . همچنین با اثرات آنتی اکسیدانی خود از ایجاد چین و چروک جلوگیری می نماید .

ماسک صورت حاوی عصاره خیار :

ماسک صورت رینوزیت ، بدلیل وجود عصاره خیار رطوبت رسان قوی و شفاف کننده پوست می باشد . از ویژگی های شاخص این ماسک داشتن ویتامینه  (  تامین کننده مواد ضروری ضد چین و چروک  ) ، افزایش مقاومت طبیعی پوست ، از بین برنده سلول های مرده ، مواد سمی در سطح پوست ، ترمیم کننده و بازسازی و آرامش بخش پوست میباشد .


ماسک صورت حاوی عصاره آلوئه ورا :

ماسک صورت حاوی عصاره آلوئه ورا ، دارای کلاژن طبیعی و ویتامین می باشد . این محصول علاوه بر عوامل بازسازی موثر در پوست ،  روشن کننده و ضد چروک هم می باشد . ماسک آلوئه ورای رینوزیت شادابی و جوانی را به پوست شما باز می گرداند .  مواد کاملا طبیعی این ماسک باعث حفظ بیشتر رطوبت پوست شده ، همچنین آرامش بخش میباشد و آثار خستگی چهره را برطرف می نماید .

ماسک صورت حاوی عصاره برگ درخت چای :

ماسک صورت ضد جوش و ترمیم کننده رینوزیت ، با فرمولی موثر ، حاوی روغن درخت چای با نام علمی Melaleuca alternifolia   می باشد که اثرات ضد آکنه اثبات شده ای دارد . این ماسک پوست را تقویت کرده و جلوه ای زیبا و روشن به پوست شما میدهد . ماسک صورت رینوزیت دارای خواص ضدعفونی کننده ، ضد قارچی و ضد ویروسی است . با استفاده از این ماسک سلول های مرده سطح پوست خود را پاک و چربی پوست خود را تنظیم نمائید و شاهد آرامش و رفع آثار خستگی از چهره خود باشید .


ماسک صورت حاوی عصاره انار :

یکی از میوه هایی که از خواص آنتی اکسیدانی بسیار خوبی برخوردار است و خواص درمانی برای پوست دارد ، انار است . استفاده از عصاره انار در ماسک های صورت روشی مناسب برای مقابله با چین و چروک صورت می باشد . ویژگی های ماسک صورت حاوی عصاره انار عبارت اند از : براق کنندگی  ( به دلیل اثرات سفیدکنندگی و جوان سازی انار ) ، افزایش جریان خون پوست ، سفیدکنندگی پوست ، کاهش منافذ باز پوست ، افزایش نرمی و ارتجاع پذیری پوست و بالاخره افزایش رطوبت پوست میباشد .


آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top