پک پاک کننده صورت

پک پاک کننده صورت مناسب پوست چرب :

پک حرفه ای پاک کننده صورت MND شامل ژل شستشوی صورت مناسب پوست های چرب ، محلول پاک کننده آرایش چشم دو فاز ، ژل پاک کننده پوست و تونیک پاک کننده صورت می باشد . (1) ژل شستشوی صورت در این پک مناسب برای پوست های چرب می باشد که به آرامی سبب پاکسازی آلودگی ها ، مواد زاید و برداشتن سلول‌های مرده از سطح پوست می شود ، (2) محلول پاک کننده آرایش چشم دو فاز محصولی که برای پاک کردن هر نوع آرایشی در اطراف چشم مناسب می باشد ، (3) ژل پاک کننده یک ترکیب منحصر به فرد از مواد مرطوب کننده ، عصاره های گیاهی مانند عصاره اسطوخودوس جهت حفظ آرامش و تعادل پوست ، عصاره بابونه با خواص ضد التهابی و دیگر آنتی اکسیدان های موثر است که سبب محافظت و رسیدن به پوستی درخشان ، نرم و لطیف می شود و (4) تونیک پاک کننده صورت که برای انواع پوست ها مناسب می باشد ، به آرامی و به طور موثر سبب پاکسازی و رفع جوش‌های سرسیاه و چربی اضافی سطح پوست پوست می گردد . پک پاک کننده MND مناسب برای افراد دارای پوست حساس ، چرب و دارای آکنه است . این پک رطوبت و چربی پوست را در حد تعادل نگه می دارد ، جوش‌های سرسیاه را پاکسازی کرده و تسکین دهنده برای پوست های چرب بدون عوارض جانبی می باشد .

 طریقه مصرف :

صورت را با کمی آب مرطوب نمایید . مقداری از ژل شستشو مناسب پوست چرب را با حرکات دورانی روی صورت ماساژ دهید  ، توجه شود که از تماس با چشم ها و سطوح مخاطی خودداری گردد . سپس با آب ولرم به طور کامل شستشو نمایید . برای پاک کردن آرایش چشم ها ، به اندازه کافی از محلول پاک کننده آرایش چشم را روی پد آرایش پاک کن بریزید و آرایش چشم را به کمک آن پاک کنید . در این پک ژل پاک کننده صورت جهت پاک سازی چربی های اضافی پوست بدون نیاز به آبکشی می باشد که با استفاده از پنبه محصول را بر روی پوست پخش کنید و به آرامی ماساژ دهید و بعد از 2 دقیقه و در پایان کار ، باقیمانده را به کمک پنبه از روی پوست پاک نمایید . همچنین جهت تکمیل فرآیند پاکسازی صورت ، تونیک پاک کننده را با استفاده از پنبه روی سطح پوست جهت تنظیم چربی ، کنترل برق ناخوشایند و جهت رفع جوش استفاده کنید .

پک پاک کننده صورت مناسب پوست خشک و نرمال :

پک حرفه ای شستشوی صورت  MNDشامل ژل شستشوی صورت مناسب پوست های خشک و نرمال ، شیر پاک کن ، محلول پاک کننده آرایش چشم دو فاز و تونیک پاک کننده می باشد . (1) ژل شستشوی صورت در این پک مناسب برای پوست های خشک و نرمال می باشد که به آرامی سبب پاکسازی آلودگی ها ، مواد زاید و برداشتن سلول‌های مرده از سطح پوست می شود ، (2) محلول پاک کننده آرایش چشم دو فاز محصولی که برای پاک کردن هر نوع آرایشی در اطراف چشم مناسب می باشد ، (3) شیر پاک کن در این محصول که به دلیل وجود روغن درخت چای موجب پاکسازی عمیق پوست می شود ، در حالی که عصاره بابونه در این محصول دارای اثر تسکین دهنده ، ضد عفونی کننده و ضد التهابی می باشد و (4) همچنین تونیک پاک کننده صورت که برای انواع پوست ها مناسب می باشد ، به آرامی و به طور موثر سبب پاکسازی آرایشی و جوش‌های سرسیاه پوست می گردد . پک پاک کننده MND مناسب برای افراد دارای پوست خشک و نرمال است که به حفظ رطوبت و تقویت پوست کمک می کند ، جوش‌های سرسیاه را پاکسازی کرده و تسکین دهنده برای پوست های خشک و نرمال بدون عوارض جانبی می باشد .

 طریقه مصرف :

صورت را با کمی آب مرطوب نمایید . مقداری از ژل شستشو مناسب پوست خشک و نرمال را با حرکات دورانی روی صورت ماساژ دهید  ، توجه شود که از تماس با چشم ها و سطوح مخاطی خودداری گردد . سپس با آب ولرم به طور کامل شستشو نمایید . برای پاک کردن آرایش چشم ها ، به اندازه کافی از محلول پاک کننده آرایش چشم را روی پد آرایش پاک کن بریزید و آرایش چشم را به کمک آن پاک کنید . در این پک ، شیر پاک کن صورت جهت پاک سازی چربی های اضافی پوست بدون نیاز به آبکشی می باشد که با استفاده از پنبه محصول را بر روی پوست پخش کنید و به آرامی ماساژ دهید و بعد از 2 دقیقه و در پایان کار ، باقیمانده را به کمک پنبه از روی پوست پاک نمایید . همچنین جهت تکمیل فرآیند پاکسازی صورت ، تونیک پاک کننده را با استفاده از پنبه روی سطح پوست جهت تنظیم چربی ، کنترل برق ناخوشایند و جهت رفع جوش استفاده کنید .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top