پک از بین برنده ی لک های پوستی

پک از بین برنده ی لک های پوستی :

پک از بین برنده ی لک های پوستی پرتسوم این محصول از مواد موثر طبیعی به منظور بازسازی ، لایه برداری و شفاف سازی پوست تشکیل شده است و در قالب سه محصول زیر عرضه می شود .
• کرم اسکراب لایه بردار پرتسوم : این اسکراب با بهره گیری از میکرو دانه های موجود در خود جهت لایه برداری ملایم پوست ، سبب روشن تر شدن پوست می شود . این اسکراب مناسب برای کسانی است که برای روشن تر شدن پوست و بازسازی آن ، نیاز به لایه برداری موثر دارند .
روش مصرف : مقداری از اسکراب لایه بردار را روی پوست صورت و در نواحی دارای لک استعمال نمایید تا جذب پوست گردد ، بهتر است از این کرم شب ها و در تاریکی استفاده شود ، بلافاصله پس از استفاده از این کرم از ضد آفتاب حتی شب ها نیز استفاده نمائید .
• کرم ضد آفتاب پرتسوم : این کرم بر اساس عمل حفاظتی اکسیدهای روی و تیتان پایه ریزی شده است . این کرم مقاومت زیادی در برابر تعریق و شستشو دارد و برای پوست های حساس و مستعد جوش و نیز برای پوست کودکان بسیار مناسب است .
روش مصرف : از این کرم بلافاصله بعد از استفاده از کرم اسکراب لایه بردار و ضد لک میبایست حتی هنگام شب استفاده نمود ، همچنین حدود 30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب ، کرم را به تمام نقاط پوست صورت پخش و ماساژ داده تا کاملا جذب پوست شود ، در طی روز این عمل را چندین بار تکرار نمایید تا پوست در برابر اشعه آفتاب آسیبی نبیند .
• کرم ضد لک پرتسوم : این محصول با بهره گیری از عصاره های گیاهی همچون عصاره میموزا و عصاره میوه ی آسرولا و همچنین ویتامین C ، باعث از بین رفتن لک های هورمونی ، لک های بارداری ، لک های ناشی از آفتاب و همچنین از بین رفتن لک های ناشی از جای جوش می شود .
روش مصرف : هر شب پس از شستشو و خشک نمودن پوست ، لایه نازکی از کرم را روی نواحی مورد نظر قرار داده و به آرامی ماساژ دهید . از تماس با چشم ، پلک و کنار بینی اجتناب نمایید . برای جلوگیری از تیرگی مجدد پوست در طول روز از کرم ضد آفتاب استفاده نمائید .
کرم اسکراب لایه بردار میکرو دانه های موجود در این محصول سبب پاکسازی پوست از آلودگی ها ، چربی ها و سلول های مرده می شود و چهره شما هر روز بهتر ، زیباتر و جذاب تر از روز قبل می گردد . اسکراب صورت پوست را زیبا و جوان نموده و درخششی زیبا به آن می بخشد . استفاده از اسکراب صورت با مزایای فوق العاده ای که دارد ، برای پوست امری ضروری است . اسکراب کردن با عنوان لایه برداری از صورت هم شناخته می شود . لایه برداری از پوست فرآیندی بسیار ساده است و اگر با دقت انجام شود ، هیچ آسیبی به پوست نمی رساند . هنگامی که میخواهید از اسکراب برای صورتتان استفاده کنید ، موهایتان را با کش ببندید تا مانع کارتان نشود . اسکراب را اطراف چشم و بر روی پلک ها استفاده نکنید . مقداری از اسکراب لایه بردار را روی پوست صورت و در نواحی دارای لک استعمال نمایید تا به خوبی جذب پوست گردد و بهتر است از این کرم شب ها و در تاریکی استفاده گردد ، بلافاصله پس از استفاده از این کرم از ضد آفتاب حتی شب ها نیز استفاده نمائید .
کرم ضد آفتاب فیلتر های ضد آفتاب در دو قالب کلی فیزیکی و شیمیایی طبقه بندی می شوند . فیلترهای فیزیکی با بازتاب اشعه ماورای بنفش ، مانع رسیدن آن به پوست می شوند . فیلتر های شیمیایی با جذب نور ، مانع اثرات سوء پرتو های فرابنفش می شوند . زینک اکساید در فرم میکرونیزه ، گسترده ترین طیف محافظت را در زمینه ی تضعیف نور فرابنفش دارد . زینک اکساید به کار رفته در فرمولاسیون این ضد آفتاب ، علاوه بر اینکه یک فیلتر فیزیکی فوق العاده می باشد ، یک نگهدارنده مناسب در برابر باکتری ها با گرم مثبت و منفی و نیز قارچ ها و مخمرهاست . فیلترهای شیمیایی به کار رفته در این ضد آفتاب ، ترکیبات آروماتیکی هستند که با دریافت انرژی از تابش های UVA و UVB به سطح بالاتری از انرژی انتقال می یابند و سپس به تدریج انرژی دریافتی را از دست می دهند و به حالت پایه برمی گردند . بدین ترتیب با جذب انرژی پرتوهای مضر خورشید ، باعث محافظت پوست می شود. وجود موادی همچون آوو بنزن ، اکتیل سالیسیلات ، تری دسیل سالیسیلات ، اکتو کریلن و همو سالات ، فیلترهای مناسب و قوی را در برابر اشعه های UVA و UVB خورشید فراهم آورده است. وجود مواد موثره ای نظیر ویتامین E ، عصاره برگ درخت چای و عصاره آلانتوئین با ویژگی های منحصر به فردی که دارند ، این کرم را به یک ضد چروک ، مرطوب کننده و یک کرم مغذی فوق العاده تبدیل کرده است . ویتامین E موجود در فرمولاسیون این محصول با تحریک سلول های رگ های خونی ، سبب افزایش حرکات زیر پوستی می شود و به عبارتی خون را در زیر پوست به جریان می اندازد که به نوبه خود باعث تغذیه مناسب تر پوست می شود .
کرم ضد لک حاوی ترکیبات ضد لک قوی از جمله کوجیک اسید و آلفا آربوتین و عصاره های گیاهی است که انواع لک های ایجاد شده بر روی پوست از قبیل لک هایی که در اثر افزایش سن ، به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب و یا در اثر مصرف برخی داروها به وجود می آیند ، را از بین می برد . تجمع ملانین در یک قسمت از پوست ، رنگ آن را تغییر می دهد . ترکیبات این کرم ضد لک به گونه ای است که به خوبی می تواند تجمع ملانین و رنگ دانه های پوستی را کاهش دهد و رنگ بافت پوست را یکدست کند . کرم ضد لک با خواص بی نظیر خود و با فرمولاسیونی که تشکیل شده از ویتامین C و عصاره میموزا ، عصاره آسرولا و عصاره شیرین بیان ، به مبارزه با ملانین های تجمع یافته در در پوست می پردازد و باعث ایجاد شفافیت و یکدستی پوست می شود .
پیشنهاد می شود از کرم لایه بردار در دوره چهار هفته درمان در دو مرحله استفاده نمائید . در مرحله اول از کرم لایه بردار سه یا چهار مرتبه ( شب ها ) استفاده نمائید و پس از آن به مدت دو هفته ( هر شب ) از کرم روشن کننده و ضد لک استفاده نمائید . پس از دو هفته از استفاده ، مجددا سه الی چهار مرتبه دیگر فقط از کرم لایه بردار استفاده کنید و بعد به مدت دو هفته دیگر استفاده از کرم ضد لک را ادامه دهید . در دوره ی درمان پس از مصرف هر یک از کرم ها از کرم ضد آفتاب حتی در هنگام شب استفاده نمائید .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top