پک ضد پیری دور چشم و صورت

پک ضد پیری دور چشم و صورت :

پک ضد پیری دور چشم و صورت پرتسوم از مواد موثر طبیعی به منظور بازسازی و شفاف سازی پوست تشکیل شده و در قالب 2 محصول زیر عرضه می شود .
کرم سه کاره دورچشم فوری : آلودگی ، خستگی و استرس روزانه سبب می شود که اولین نشانه های پیری پوست به سرعت ظاهر شود . کرم دور چشم پرتسوم با فرمولاسیون ویژه خود به پوست کمک می کند تا در برابر عوامل آسیب رسان و مضر روزانه مبارزه کند و ایجاد اولین چروک ها را به صورت چشمگیر به تاخیر می اندازد و خطوط ظریف دور چشم را برطرف می کند . به دلیل فرمولاسیون غنی شده با ترکیبات کاهش دهنده تجمع خون به پوست اطراف چشم انرژی می بخشد و تیرگی و پف ناخوشایند دور چشم را کاهش می دهد . عصاره ساکارومایسس ، روغن آرگان و روغن جوانه گندم موجود در این محصول ، به گردش خون مویرگی شدت بخشیده و در درمان علائم پیری ( چروک ) ، گودی و حلقه های سیاه دور چشم بسیار موثر می باشد . کرم دور چشم به دلیل دارا بودن سه خاصیت ویژه ضد چروک ، ضد تیرگی و ضد پفی یکی از پر خاصیت ترین کرم های دور چشم می باشد . این کرم تمامی مشکلات ناحیه دور چشم را برطرف می کند . استفاده کردن از این کرم برای سنین بالای 20 سال و پوست های بسیار حساس بدون ممانعت می باشد . یکی از ویژگی های برجسته این محصول اثر بخشی سریع آن می باشد . کرم دور چشم با تحریک ساخت کلاژن و افزایش الاستیسیته و قوام پوست و اثر نرم کنندگی و مرطوب کنندگی و بهبود جریان خون ناحیه اطراف چشم ، هر سه خاصیت ضد پف ، و رفع کبودی زیر چشم را همزمان دارا است . کرم دور چشم با تحریک ساخت کلاژن و افزایش الاستیسیته و قوام پوست و اثر نرم کنندگی و مرطوب کنندگی و بهبود جریان خون ناحیه اطراف چشم ، هر سه خاصیت ضد پف ، ضد چروک و رفع کبودی دور چشم را همزمان دارا می باشد . کرم سه کاره دور چشم فوری محصولی بسیار سبک و ملایم بوده که به سرعت در لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و باعث محو شدن و از بین بردن فوری چروک های پوست اطراف چشم می شود . این کرم ضد چروک فوری دور چشم مناسب برای خانم ها و آقایان می باشد .
روش مصرف : مقدار کمی از کرم سه کاره دور چشم فوری پرتسوم را روی پوست قرار داده و تا جذب شدن کرم با نوک انگشتان با ملایمت ضربه بزنید . توصیه می شود از کرم سه کاره دور چشم فوری تنها در مواقع ضروری ( مهمانی ، مجالس و ... ) استفاده نمائید و پس از اتمام زمان مصرف پوست را شسته و از کرم آبرسان استفاده کنید . کرم ضد چروک این محصول با تحریک فیبروبلاست های درم ، سنتز کلاژن و هیالورنیک اسید را افزایش می دهد . عصاره های گیاهی مانند گل همیشه بهار ، روغن زیتون ، روغن آووکادو ، عصاره دانه بادام شیرین و عصاره هیدرولیز شده غده مانیهوت اسکولنتا ، همچنین ویتامین های A و E قویترین ترکیب را برای آبرسانی و حفظ رطوبت موجود در لایه های پوست ، مهیا می کند و باعث نوسازی پوست شده و جهت درمان خشکی و چین و چروک پوست به کار برده می شود و علاوه بر آن دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی می باشد . کرم ضد چروک محصولی بسیار سبک و ملایم بوده که به سرعت در لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و باعث محو شدن و از بین بردن چروک های پوست می شود. وجود هیالورنیک اسید در این محصول باعث محو شدن چروک ها و مافذ باز پوستی شده ، همچنین موجب رطوبت رسانی به پوست می شود .
روش مصرف : مقداری از کرم را به نوک انگشت زده و با ضربات ملایم به نواحی دچار چروک بر روی پیشانی ، خطوط خنده و گردن بزنید . این کار را روزی دو بار تکرار کنید .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top