ژل بهداشتی

ژل بهداشتی آقایان :

ژل بهداشتی آقایان ، یک پاک کننده ملایم و غیر محرک بشمار می آید که خارش ، سوزش و التهاب را کاهش می دهد و با PH مناسب ، سازگار با پوست بوده و از خشکی جلوگیری می کند . همچنین این محصول فاقد صابون و مواد رنگی می باشد و با ضد عفونی نمودن مجاری ادرار و بخش های خارجی از رشد قارچ و باکتری جلوگیری می نماید  .اين فرآورده با دارا بودن مواد موثر نرم كننده و التيام بخش همراه با عصاره هاي گياهي جهت شستشوي بهداشتي روزانه دستگاه تناسلي آقايان ، رفع بوي نامطبوع و سوزش مجاري ادراري ، تسكين خارش ها و ناراحتي هاي ناشي از تعريق در آقايان طراحي گرديده است . استفاده از این ژل براي آقايان و پسران بالاي سن بلوغ به صورت روزانه توصيه مي شود .

ژل بهداشتی بانوان :

ژل بهداشتی بانوان یک شوینده و پاک کننده ملایم و غیر محرک بشمار می آید که خارش و سوزش و التهاب را کاهش داده و با PH سازگار خود با پوست از خشکی جلوگیری می نماید . همچنین فاقد صابون و مواد رنگی بوده و با ضد عفونی نمودن قسمتهای تناسلی و بخش های خارجی از رشد قارچ و باکتری جلوگیری می نماید و همچنین بوی بد را از بین می برد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top