شامپو

شامپو روزانه حاوی روغن آرگان :
روغن آرگان از هسته درخت آرگان بدست می آید که به دلیل خواص زیاد آن ، به روغن طلا معروف شده است . روغن آرگان شوره سر ، خارش پوست و موخوره را درمان می کند . مقدار ویتامین E بالای موجود در روغن آرگان آسیب های وارد شده به مو را ترمیم کرده ، همچنین این روغن به عنوان عامل تغذیه کننده و آبرسان ، عفونت های پوست سر خشک براثر کم آبی را ترمیم می کند و به عنوان یک مرطوب کننده برای پوست سر ، به مبارزه با شوره سر و خشکی پوست سر کمک کند . وجود ترکیباتی نظیر استرول ( ضد سرطان ) ، کاروتنوئید ( آنتی اکسیدان و فیلتر ضد آفتاب گیاهی ) و پلی فنول ( آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده ) باعث می شود که روغن آرگان با تاثیرات شگفت انگیز ، موها را در برابر اثرات مخرب آفتاب و رادیکالهای آزاد حفظ نماید . شامپو روزانه تاپ شاپ حاوی روغن آرگان ایده آل برای شستشوی روزانه ، برطرف کننده شوره ی سر و خارش پوست سر با آبرسانی مناسب به پوست سر ، ضد موخوره و از بین برنده وز موی سر می باشد .

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده حاوی روغن آرگان :
این محصول به علت دارا بودن ترکیباتی نظیر سدیم پی سی ای باعث آب رسانی به موهای خشک و آسیب دیده در اثر رنگ کردن می شود و همچنین باعث نرمی و لطافت مو می گردد . بنزوفنون 3 در این شامپو به عنوان فیلتر UV عمل کرده و اثرات مخرب نور مضر خورشید بر کراتین مو را کاهش می دهد . همچنین روغن آرگان تاثیرات شگفت انگیزی بر روی موی سر بر جای گذاشته و مو را از اثرات مخرب آفتاب و رادیکالهای آزاد حفظ می نماید . شامپو حاوی روغن آرگان تاپ شاپ ایده آل برای موهای رنگ و آسیب شده می باشد و با آبرسانی مناسب به پوست سر ، ضد موخوره و از بین برنده وز موی سر می باشد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top