کرم و لوسیون

کرم مرطوب کننده حاوی روغن آرگان :
کرم مرطوب کننده حاوی روغن آرگان تاپ شاپ یک محصول ایده آل برای مصرف روزانه ، جهت نرم و لطیف شدن پوست می باشد . این کرم بدلیل دارا بودن مواد مرطوب کننده فعال از جمله سدیم PCA باعث حفظ آب در لایه خارجی پوست به مدت طولانی می شود و همچنین باعث شادابی و طراوت پوست می گردد . ضمنا روغن آرگان موجود در این محصول از پوست در برابر عوامل خارجی محافظت کرده و با آبرسانی مناسب به پوست ، رطوبت آن را حفظ می‌کند و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی چین و چروک ها را نیز کاهش می دهد . کرم مرطوب کننده حاوی روغن آرگان یک مرطوب کننده ی مناسب برای صورت و بدن می باشد که با بافت سبک ، سبب جذب سریع بر روی پوست شده و هیچگونه اثر چربی نامطلوبی بر روی آن به جای نمی گذارد .

لوسیون خوشبو کننده بدن حاوی روغن آرگان :
لوسیون خوشبو کننده بدن حاوی روغن آرگان مناسب برای مصرف روزانه بوده و موجب نرم و لطیف شدن پوست می شود . ترکیبات موجود در این لوسیون موجب می گردند که به راحتی بتوانند وارد غشای سلولی شده و پایداری خود را در داخل سلول حفظ نمایند و به دلیل دارا بودن خواص ضد رادیکالی آرگان موجب کاهش و آهسته شده پیری ناشی از نور آفتاب که علائمی مانند چین و چروک پوست و لک های پوست دارد می شود . لوسیون خوشبو کننده بدن حاوی روغن آرگان با بافتی ابریشمی و بسیار سبک حس تازگی و شادابی را برای پوست فراهم می کند و ضمن مرطوب و نرم کنندگی آن ، عطری ملایم نیز به ارمغان می آورد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top