برنزه کننده ها

روغن برنز هویج :
این محصول مناسب انواع پوست می باشد و  حاوی عصاره هویج است که موجب تسریع در رنگ پذیری پوست می گردد و بدلیل وجود ویتامین های  A و E پوست را در مقابل اشعه مضر UVA و UVB محافظت می نماید .

روغن برنز آلوورا :
نام آلوئه ورا در لغت به معنای ماده تلخ درخشان است که از کلمه عربی آلوئه برگرفته شده است . نخستین بار مصری ها گیاه آلوئه ورا را برای درمان زخم ها ، سوختگی ها و عفونت ها بکار می گرفتند . گیاه آلوئه ورا حاوی مشتقات هیدروکسی آنتراسن از جمله آلوئین های A2 و B به میزان  40 - 25 درصد کل ترکیب ها و مشتقات کرومون از جمله آلوئه رزین  A2 ، B  و C است . ویتامینهای موجود در آنA , B1 , B2 , B6 , B12 , C , E و فولیک اسید و نیاسین و مواد معدنی شامل کلسیم سدیم ، آهن ، پتاسیم ، کروم ، منگنز ، مس و روی می باشد . این معجزه گر خواص ضد التهابی داشته و رطوبت پوست را بطرز شگفت آوری حفظ می کند . همچنین این محصول با داشتن فیلترهای ضد آفتاب پوست را در مقابل اشعه مضر UVA و UVB محافظت می نماید .

روغن برنز نارگیل :
حاوی عصاره نارگیل جهت براق شدن رنگ برنز ، حاوی ویتامین A و E ، محافظت در مقابل اشعه مضر UVA و UVB نور خورشید ، نرم کننده و براق کننده پوست بدن

روغن برنز شاین طلایی :
به دلیل داشتن تركيبات خاص موجود در این محصول در هنگام استفاده در پلاژ یا استخر هاله ای از رنگ طلائی بروی پوست ایجاد می کند که موجب منحصر بفرد شدن این محصول در هنگام استفاده می گردد .

روغن برنز شاین مسی :
به دلیل داشتن تركيبات خاص موجود در این محصول در هنگام استفاده در پلاژ یا استخر هاله ای از رنگ مسی بروی پوست ایجاد می کند که موجب منحصر بفرد شدن این محصول در هنگام استفاده می گردد .

سوپر تن :
محصول حرفه ای برنزاسیون با آفتاب که این پک شامل دو محصول مکمل هم بوده و شامل یک محلول ( SOLUTION ) و دیگری روغن برنز ( oil ) می باشد . نقش محلول در این پک به عنوان کاتالیزور ( تسریع کننده فرآیند برنزاسیون ) می باشد و باعث میگردد با یک بار حمام آفتاب رنگ پوست چهار پرده تیره تر از روغن های معمولی شود .

واکس برنزه شکلاتی :
واکسهای برنزه گارنی در دو نوع مختلف ، محافظی قوی در برابر اشعه های مضر نور خورشید می باشند . این واکس ها به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی از ویتامین های E و A محافظی قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است و می تواند از پوست شما در برابر آفتاب محافظت کند . همچنین این واکس دارای خاصیت نرم کنندگی بوده و اجازه نمی دهد پوست شما هنگام آفتاب گرفتن بیش از حد خشک شود و در نتیجه بعد از آفتاب ، پوست شما کمتر پوسته پوسته خواهد شد . کاربرد این واکس ها تقریبا" به مانند روغن های برنز گارنی می باشد .همچنین می تواند رنگ برنز ایجاد شده را تا حدودی تثبیت نماید .

واکس برنزه طلایی :
واکسهای برنزه گارنی در دو نوع مختلف ، محافظی قوی در برابر اشعه های مضر نور خورشید می باشند . این واکس ها به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی از ویتامین های E و A محافظی قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است و می تواند از پوست شما در برابر آفتاب محافظت کند . همچنین این واکس دارای خاصیت نرم کنندگی بوده و اجازه نمی دهد پوست شما هنگام آفتاب گرفتن بیش از حد خشک شود و در نتیجه بعد از آفتاب ، پوست شما کمتر پوسته پوسته خواهد شد . کاربرد این واکس ها تقریبا" به مانند روغن های برنز گارنی می باشد .

افشانه اتو برنز :
این محصول بدون نیاز به آفتاب می باشد و  حاوی عصاره آلوورا و روغن جوجوبا است . نخستین بار مصری ها گیاه آلوئه ورا را برای درمان زخم ها ، سوختگی ها و عفونت ها بکار می گرفتند . گیاه آلوئه ورا حاوی مشتقات هیدروکسی آنتراسن از جمله آلوئین های A2 و B به میزان  40 - 25 درصد کل ترکیب ها و مشتقات کرومون از جمله آلوئه رزین  A2 ، B  و C است . ویتامینهای موجود در آنA , B1 , B2 , B6 , B12 , C , E و فولیک اسید و نیاسین و مواد معدنی شامل کلسیم سدیم ، آهن ، پتاسیم ، کروم ، منگنز ، مس و روی می باشد . این معجزه گر خواص ضد التهابی داشته و رطوبت پوست را بطرز شگفت آوری حفظ می کند . در میان روغنهای گیاهی ، روغن جوجوبا بیشترین شباهت را به سبوم ( چربی طبیعی ) دارد . این روغن عمیقا جذب پوست شده و خاصیت نرم کنندگی بسیار خوبی دارد بدون اینکه بر روی پوست حالت چرب ایجاد کند . همچنین باعث افزایش الاستیسیته پوست می شود و خارش حاصل از خشکی را از بین می برد . فیتواسترولهای موجود در آن متابولسیم سلولهای پوست را افزایش داده و اثرات ضد التهابی دارد . فرولیک اسید موجود در آن متابولیسم سلولهای پوست را افزایش داده و اثرات ضد التهابی دارد . همچنین از ایجاد صدمات ناشی از آفتاب در پوست جلوگیری می کند . بدلیل داشتن توکوفرولهای طبیعی اثرات ترمیم کنندگی و ضد چروک را نیز داراست و و میزان DHA در این محصول در حدی است که شما می توانید رنگ بدن خود را در کنترل داشته باشید . این محصول دارای مواد آبرسان بوده و پوست شما را در برابر خشکی محافظت میکند .

کرم برنزه کننده بدون آفتاب :
این کرم با فرمولاسیون منحصر بفرد خود بدون نیاز به آفتاب می باشد و میزان DHA در این کرم در حدی است که شما می توانید رنگ بدن خود را در کنترل داشته باشید . این کرم دارای مواد آبرسان بوده و پوست شما را در برابر خشکی محافظت میکند .

افشانه تثبیت کننده برنز :
افشانه تثبیت کننده برنز گارنی ، حاوی محلول بی نظیری می باشد که میتواند بدون نیاز به آفتاب گرفتن های مکرر و یا استفاده مداوم از اتو برنزها ، رنگ برنزه شما را تا مدت زمانی طولانی حفظ کند . از این افشانه می توانید پس از حمام آفتاب و پس از مصرف اتو برنزها استفاده کنید و مدت دوام برنز خویش را بدون دردسر افزایش دهید .

کرم سولاریوم :
کرم سولاریوم گارنی با بهره گیری از فرمولاسیون اختصاصی خود می تواند آثار مضر استفاده از دستگاه سولاریوم را به حداقل رسانده و رنگی زیبا با جلوه طبیعی برای شما به ارمغان بیاورد . میزان DHA در این کرم در حدی است که شما می توانید رنگ بدن خود را در کنترل داشته باشید به طوری که پس از هر بار مصرف یک درجه تیره تر خواهید شد تا به رنگ دلخواه خود برسید . این کرم با تمام دستگاه های سولاریوم سازگار بوده و قابلیت های خود را در تمام فرکانس ها حفظ خواهد کرد . این کرم همچنین دارای مواد آبرسان بوده و پوست شما را در برابر خشکی محافظت میکند که این خود باعث طبیعی تر شدن رنگ بدن خواهد شد .

افشانه تثبیت کننده برنز حاوی روغن جوجوبا ( افترسولاریوم ) :
این اسپری را پس از برنزه شدن توسط دستگاه سولاریوم استفاده نمائید . محلول داخل این اسپری حاوی مقادیر زیادی از ویتامین ها بوده و آبرسانی آن فوق العاده می باشد . این محصول مانع آسیب ها و التهابات پوستی ناشی از استفاده از دستگاه سولاریوم می باشد . همچنین استفاده منظم این محلول باعث تثبیت رنگ برنزه بدن شده و طول مدت دوام برنزگی پوست را افزایش می دهد . محلول داخل این اسپری باعث نرمی ، لطافت و درخشندگی پوست می گردد و از خشکی و قرمزی آن جلوگیری می نماید . با داشتن روغن جوجوبا در ترکیبات خود که در میان روغنهای گیاهی ، بیشترین شباهت را به سبوم ( چربی طبیعی ) دارد . این روغن عمیقا جذب پوست شده و خاصیت نرم کنندگی بسیار خوبی دارد بدون اینکه بر روی پوست حالت چرب ایجاد کند . همچنین باعث افزایش الاستیسیته پوست می شود و خارش حاصل از خشکی را از بین می برد . فیتواسترولهای موجود در آن متابولسیم سلولهای پوست را افزایش داده و اثرات ضد التهابی دارد . فرولیک اسید موجود در آن متابولیسم سلولهای پوست را افزایش داده و اثرات ضد التهابی دارد . همچنین از ایجاد صدمات ناشی از آفتاب در پوست جلوگیری می کند . بدلیل داشتن توکوفرولهای طبیعی اثرات ترمیم کنندگی و ضد چروک را نیز داراست . 

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top