ضد آفتاب ها

ژل اکلیلی بعد از آفتاب ( افترسان ) :

ژل افترسان یا ژل آکلیلی بعد از آفتاب التیام بخش پوست دارای عصاره آلوئه ورا و خاصیت خنک کنندگی پوست می باشد و با جذب سریع و آبرسانی قوی می تواند از التهابات پوستی بعد از آفتاب گرفتن جلوگیری نماید و به پوست لطافت و نرمی خاصی بخشد .

کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب و جوشدار ( بیرنگ ، کرم پودری روشن و تیره ) :

کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب و جوشدار ( بیرنگ )

کرم ضد آفتاب فاقد چربی گارنی با خاصیت ضد میکروبی و تنظیم کنندگی ترشح سبوم پوست ، علاوه بر حفاظت در برابر آفتاب ،  از ایجاد و تشدید آکنه در پوست های چرب و مستعد آکنه جلوگیری می کند . در تهیه ی این کرم بیشتر از فیلترهای فیزیکی استفاده شده که پوست را در مقابل طیف گسترده ای از UVA و UVB محافظت کرده و از آفتاب سوختگی و تیرگی پوست جلوگیری می کند . فیلترهای مورد استفاده در آن مورد تائید FDA می باشد . رنگ مناسب و پخش پذیری مناسب این کرم بر روی پوست باعث می گردد تا پوششی یکنواخت و رنگی طبیعی روی پوست ایجاد شود .

کرم ضد آفتاب گارنی در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود . این فرآورده روی پوست حس بسیار سبکی دارد ، بنابراین تمام افراد از جمله افرادی با پوست چرب و آکنه ای نیز می توانند از این محصول  استفاده کنند . ویتامین E موجود در این کرم پوست را از اثر رادیکال های آزاد حفظ می کند و مواد گیاهی موجود در آن از ایجاد التهاب در اثر آفتاب سوختگی جلوگیری می نماید .

مزایا :

  • ضد حساسیت
  • ضد تعریق و مقاوم در برابر آبکرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب و جوشدار ( کرم پودری روشن و تیره )

در تهیه این کرم بیشتر از فیلترهای فیزیکی استفاده شده است . این فرآورده پوست را در مقابل طیف گسترده ای از اشعه هایUVA  و UVB محافظت کرده و از آفتاب سوختگی و تیرگی پوست جلوگیری می کند . فیلترهای مورد استفاده در این فرآورده مورد تایید FDA می باشند . ضدآفتاب مخصوص پوست های چرب گارنی پوششی فوق العاده نرم و یک دست با ظاهری کاملا طبیعی روی پوست ایجاد می کند . این ضد آفتاب مات بوده و برای پوست های چرب و براق مناسب می باشد .

این ضدآفتاب فاقد چربی بوده و کنترل کننده عملکرد غدد چربی پوست می باشد . دارای SPF50  درصد بوده و از پوست شما در برابر اشعه های مضر نور خورشید به خوبی محافظت می کند . همچنین با وجود رنگدانه در این کرم میتوان از آن بعنوان کرم پودر نیز استفاده نمود و در دو رنگ روشن و تیره این محصول طراحی شده است .
کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای نرمال و خشک ( بیرنگ ، کرم پودری روشن و تیره ) :

کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای نرمال و خشک ( بیرنگ )

کرم­ ضد آفتاب گارنی با SPF = 50 دارای عوامل قوی محافظت کننده پوست در مقابل انواع نور UV می­باشد . با بهره گیری از مواد پوشاننده و منعکس­کننده نور آفتاب مانند دی­اکسید تیتانیوم ، کرم ­هایی با بافت مناسب ،  سبک و ماندگاری بالا جهت انواع پوست فرموله شده­ است . کرم ضدآفتاب مخصوص پوست های حساس گارنی بر اساس عمل حفاظتی اکسیدهای روی و تیتان پایه ریزی شده است . وجود فیلترهای فیزیکی باعث می گردد که با انعکاس و تفرق نور عمل محافظت پوست از اثرات زیان بار نور خورشید انجام  پذیرد . عدم جذب این فیلترها به داخل پوست خطر بروز آلرژی و واکنش های ناخواسته را از بین می برد.   پایه این کرم سیلیکون می باشد ، استفاده از فیلترهای فیزیکی در پایه سیلیکونی باعث می گردد که کرم مقاومت مناسبی در  برابر تعریق و شستشو داشته باشد و عوارضی از نظر آلرژی و جوش زایی نداشته باشد . بنابراین از این کرم برای محافظت از  پوست های حساس می توان استفاده نمود . کرم ضد آفتاب مخصوص پوست های خشک و حساس به راحتی روی پوست گسترده می شود و پس از چند دقیقه رنگ متعادلی  بر روی پوست باقی می گذارد .

مزایا :

  • مناسب برای پوست های حساس و کودکان
  • حفاظت از پوست در برابر پرتوهای مضر UVA و UVB
  • دارای فیلترهای مورد تایید FDA
  • بدون احساس سنگینی بر روی پوست
  • حاوی ویتامین E جهت پیشگیری و مهار اثر مخرب رادیکال های آزاد
  • دارای ترکیبات گیاهی ضد التهاب


 

کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای نرمال و خشک ( کرم پودری روشن و تیره )

ضد آفتاب مخصوص پوست های نرمال و خشک گارنی حاوی سیلیکون و مواد نرم کننده بوده و با دارا بودن خاصیت آبرسانی موجب سلامت پوست شما می گردد .

این کرم با دارا بودن  SPF 50 و فیلترهای پیشرفته UVA و  UVBاز پوست شما در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت می کند . پس از مصرف این ضد آفتاب خشکی پوست برطرف شده و ظاهری همواره شاداب و با طراوت بر چهره ی شما نقش می بندد . همچنین با وجود رنگدانه در این کرم میتوان از آن بعنوان کرم پودر نیز استفاده نمود و در دو رنگ روشن و تیره این محصول طراحی شده است .آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top