شامپو

شامپو موی سر حاوی اسانس دارچین :

انتظاراتی که هر فرد از شامپو موی سر مورد استفاده خود دارد شامل : توانایی پاک کردن آلودگی ها از سطح مو و پوست سر ، کف کنندگی به مقدار کافی و مناسب ، حالت پذیری پس از استفاده و شانه پذیری مناسب می باشد . شامپوهای موی سر آروماتیک علاوه بر دارا بودن ویژگی های فوق با داشتن رایحه هایی از گیاهان دارویی و با کمک علم رایحه درمانی ( آروماتراپی ) به درمان برخی از فشارها و استرس های فردی نیز کمک می کند . اسانس دارچین بکار رفته در این محصول بهترین دارو برای درد های عضلانی است . دارچین اثر آرام کننده و شاد کننده دارد و از بسیاری از دارو های آرام بخش بهتر است . افزایش کارایی هورمون انسولین ، کاهش فشار خون از دیگر فواید دارچین می باشد .


شامپو موی سر حاوی اسانس اسطوخودوس :

انتظاراتی که هر فرد از شامپو موی سر مورد استفاده خود دارد شامل : توانایی پاک کردن آلودگی ها از سطح مو و پوست سر ، کف کنندگی به مقدار کافی و مناسب ، حالت پذیری پس از استفاده و شانه پذیری مناسب می باشد . شامپوهای موی سر آروماتیک علاوه بر دارا بودن ویژگی های فوق با داشتن رایحه هایی از گیاهان دارویی و با کمک علم رایحه درمانی ( آروماتراپی ) به درمان برخی از فشارها و استرس های فردی نیز کمک می کند . رایحه اسطوخودوس موجب رفع خستگی و آرامش ، درمان کننده رماتیسم ، آرتروز و نقرس ( بصورت کمپرس ) ، التیام بخش زخم های کهنه ، رفع بی خوابی و رفع استرس و افسردگی می گردد .


آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top