شامپو بدن

شامپو بدن حاوی اسانس دارچین :

یکی از مهمترین ویژگی شامپو های بدن آروماتیک داشتن قدرت شویندگی متعادل با توانایی برطرف کردن آلودگی ها از روی پوست و در عین حال عدم خشکی و تحریک پوست  می باشد . وجود مواد نرم ­­کننده و مرطوب کننده از قبیل هیدروکسی اتیل سلولز و سدیم PCA در این شامپو باعث می شود تا بعد از استفاده پوست بدن ضمن پاک شدن ، مرطوب و لطیف گردد . میزان PH این شامپو بین 5 تا 6 می باشد که PH نرمال پوست را بر هم نمی زند و به تعادل فلور میکروبی پوست کمک می کند . همچنین اسانس دارچین بکار رفته در این محصول بهترین دارو برای درد های عضلانی است . دارچین اثر آرام کننده و شاد کننده دارد و از بسیاری از دارو های آرام بخش بهتر است . افزایش کارایی هورمون انسولین ، کاهش فشار خون از دیگر فواید دارچین می باشد .


شامپو بدن حاوی اسانس اسطوخودوس :

یکی از مهمترین ویژگی شامپو های بدن آروماتیک داشتن قدرت شویندگی متعادل با توانایی برطرف کردن آلودگی ها از روی پوست و در عین حال عدم خشکی و تحریک پوست  می باشد . وجود مواد نرم ­­کننده و مرطوب کننده از قبیل هیدروکسی اتیل سلولز و سدیم PCA در این شامپو باعث می شود تا بعد از استفاده پوست بدن ضمن پاک شدن ، مرطوب و لطیف گردد . میزان PH این شامپو بین 5 تا 6 می باشد که PH نرمال پوست را بر هم نمی زند و به تعادل فلور میکروبی پوست کمک می کند . همچنین اسانس اسطوخودوس بکار رفته در این محصول موجب رفع خستگی و آرامش ، درمان کننده رماتیسم ، آرتروز و نقرس ( بصورت کمپرس ) ، التیام بخش زخم های کهنه ، رفع بی خوابی و رفع استرس و افسردگی می گردد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top