کرم و لوسیون

کرم مرطوب کننده حاوی اسانس دارچین :
دارچین درختی است کوچک و همیشه سبز به ارتفاع 5 تا 7 متر که از تمام قسمت های آن بوی مطبوعی استشمام می شود . گل های آن در فاصله ماه های بهمن تا اوایل فروردین ظاهر می شود . برگ این درخت سبز تیره و دارای گل هایی به رنگ سفید است . اسانس دارچین که تنها قسمت مهم دارچین است به مقدار یک درصد در پوست درخت مذکور وجود دارد و از تقطیر آن با آب نیز حاصل می شود . این اسانس در صورت تازه بودن زرد روشن است ولی به مرور زمان به علت اکسیده شدن به رنگ های زرد طلایی و سپس قهوه ای مایل به قرمز در می آید . دارچین بهترین دارو برای درد های عضلانی است . دارچین اثر آرام کننده و شاد کننده دارد و از بسیاری از دارو های آرام بخش بهتر است . در حقیقت می توان گفت دارچین والیوم گیاهی است . افزایش کارایی هورمون انسولین ، کاهش فشار خون از دیگر فواید دارچین می باشد .

کرم مرطوب کننده حاوی اسانس اسطوخودوس :
کرم حاوی اسانس اسطوخودوس که گیاهی است چندین ساله به ارتفاع حدود نیم متر با برگ های متقابل ، باریک ، دراز سبز رنگ و پوشیده از کرک های سفید پنبه ای . گلهای آن به رنگ بنفش و به صورت سنبله می باشد . قسمت مورد استفاده این گیاه ، گلها و سر شاخه های گلدار آن است . اسطوخودوس بوی بسیار مطبوعی دارد و طعم آن تلخ است و به علت بوی مطبوع آن در عطر سازی مصرف می شود . اسانس اسطوخودوس که از تقطیر گل و سر شاخه های گلدار این گیاه بدست می آید مایعی زرد رنگ یا زرد مایل به سبز است که دارای بوی مطبوعی است . تحقیقاتی که در مورد این گیاه صورت گرفته نشان داده است که اسانس اسطوخودوس با انجام ماساژ برروی پوست به سرعت جذب گردیده و اثرات مفید خود را برروی پوست به جا می گذارد . این گیاه اثر ضد عفونی کننده و التیام دهنده دارد . همچنین میزان گردش خون در پوست را افزایش داده و باعث ایجاد شادابی و حالت صورتی رنگ پوست می گردد . عصاره این گیاه حالت تورم و التهاب پوستی را کاهش داده و سبب می شود که پوست حالت سالم و عادی خود را باز یابد .

لوسیون خوشبو کننده بدن حاوی اسانس دارچین :

اگر آب از لایه سطحی پوست به سرعت از دست برود ، انعطاف پذیری پوست بعلت دهیدراته شدن کاهش می یابد . دو نوع پوست خشک وجود دارد : اولین نوع بعلت قرارگیری زیاد در معرض آب و هوا است و نوع دوم بعلت تغییرات شیمیایی و فیزیکی در پوست طی فرآیندهایی از قبیل پیری می باشد . چندین نوع ماده که مانع از خروج آب می شوند شامل روغنهای گیاهی ( روغن بادام ) و معدنی ، لانولین و سیلیکون ها می باشند . جاذب های رطوبت هوا مورد استفاده در لوسیون های آروماتیک شامل ، گلیسیرین به حفظ رطوبت در سطح پوست کمک می کنند . لوسیون بدن آروماتیک با داشتن تعادل مناسبی بین مجموعه آب و روغن در فرمولاسیون خود از خاصیت پوشانندگی و ماندگاری مناسبی برخوردار است . دارچین اثر آرام کننده و شاد کننده دارد و از بسیاری از دارو های آرام بخش بهتر است . افزایش کارایی هورمون انسولین ، کاهش فشار خون از دیگر فواید دارچین می باشد .


لوسیون خوشبو کننده بدن حاوی اسانس اسطوخودوس :

اگر آب از لایه سطحی پوست به سرعت از دست برود ، انعطاف پذیری پوست بعلت دهیدراته شدن کاهش می یابد . دو نوع پوست خشک وجود دارد : اولین نوع بعلت قرارگیری زیاد در معرض آب و هوا است و نوع دوم بعلت تغییرات شیمیایی و فیزیکی در پوست طی فرآیندهایی از قبیل پیری می باشد . چندین نوع ماده که مانع از خروج آب می شوند شامل روغنهای گیاهی ( روغن بادام ) و معدنی ، لانولین و سیلیکون ها می باشند . جاذب های رطوبت هوا مورد استفاده در لوسیون های آروماتیک شامل ، گلیسیرین به حفظ رطوبت در سطح پوست کمک می کنند . لوسیون بدن آروماتیک با داشتن تعادل مناسبی بین مجموعه آب و روغن در فرمولاسیون خود از خاصیت پوشانندگی و ماندگاری مناسبی برخوردار است . رایحه اسطوخودوس موجب رفع خستگی و آرامش ، درمان کننده رماتیسم ، آرتروز و نقرس ( بصورت کمپرس ) ، التیام بخش زخم های کهنه ، رفع بی خوابی و رفع استرس و افسردگی می گردد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top