نرم کننده

نرم کننده موی سر حاوی اسانس دارچین :

استفاده از انواع نرم کننده ها و آب رسان ها بعد از شامپو برای مو ضروری است . زیرا موها در اثر استفاده از شامپو خشک و شکننده می شوند . اما به خاطر داشته باشید که می بایست فقط ساقه مو را به نرم کننده آغشته نمود و از رسیدن آن به ریشه مو و پوست سر جلوگیری نمود . موهای رنگ کرده پس از مدتی درخشش و براقی خود را از دست می دهند ، بدین منظور استفاده از یک نرم کننده مرغوب الزامی است . سترومونیوم کلراید بکار رفته در نرم کننده موی سر آروماتیک یک سورفکتانت کاتیونی است که علاوه بر شویندگی اندکی که دارد با خنثی نمودن بار منفی روی موهای شسته شده که از تماس با سورفکتانت های آنیونی حاصل گشته است موجب نرمی و حذف الکتریسته ساکن روی موها و شانه پذیری راحت تر موها می گردد . همچنین گلیسیرین موجود با نگهداری رطوبت و کاهش سرعت تبخیر آب از سطح مو سبب بهبود ساختار مو ، نرمی و لطافت آن می گردد و عصاره آلوئه­ ورا نیز باعث کمک به بهبود ساختار شکننده مو می شود . دارچین اثر آرام کننده و شاد کننده دارد و از بسیاری از داروهای آرام بخش بهتر است . افزایش کارایی هورمون انسولین ، کاهش فشار خون از دیگر فواید دارچین می باشد .


نرم کننده موی سر حاوی اسانس اسطوخودوس :

استفاده از انواع نرم کننده ها و آب رسان ها بعد از شامپو برای مو ضروری است . زیرا موها در اثر استفاده از شامپو خشک و شکننده می شوند . اما به خاطر داشته باشید که می بایست فقط ساقه مو را به نرم کننده آغشته نمود و از رسیدن آن به ریشه مو و پوست سر جلوگیری نمود . موهای رنگ کرده پس از مدتی درخشش و براقی خود را از دست می دهند ، بدین منظور استفاده از یک نرم کننده مرغوب الزامی است . سترومونیوم کلراید بکار رفته در نرم کننده موی سر آروماتیک یک سورفکتانت کاتیونی است که علاوه بر شویندگی اندکی که دارد با خنثی نمودن بار منفی روی موهای شسته شده که از تماس با سورفکتانت های آنیونی حاصل گشته است موجب نرمی و حذف الکتریسته ساکن روی موها و شانه پذیری راحت تر موها می گردد . همچنین گلیسیرین موجود با نگهداری رطوبت و کاهش سرعت تبخیر آب از سطح مو سبب بهبود ساختار مو ، نرمی و لطافت آن می گردد و عصاره آلوئه­ ورا نیز باعث کمک به بهبود ساختار شکننده مو می شود . رایحه اسطوخودوس موجب رفع خستگی و آرامش ، درمان کننده رماتیسم ، آرتروز و نقرس ( بصورت کمپرس ) ، التیام بخش زخم های کهنه ، رفع بی خوابی و رفع استرس و افسردگی می گردد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top