خوشبو کننده هوا

خوشبو کننده هوا با رایحه دارچین :

خوشبو کننده هوا آروماتیک با داشتن رایحه دارچین محصولی آرامش بخش برای رفع خستگی و استرس روزانه ، دارای بوی دلنشین و نشاط آور و طبع گرم می باشد . دارچین به عنوان گیاه دارویی معطر با داشتن خاصیت ضد ویروسی و آنتی باکتریال می تواند به عنوان یک سد دفاعی طبیعی به کار رود و مصونیت بدن را در مقابل بیماریها بالا ببرد . این محصول مملو از عطری برخواسته از رایحه دارچین موجب رفع خستگی و آرامش و افزایش تمرکز حواس می گردد و عطری خوش و خاطره انگیز را در فضا ماندگار و تثبیت می کند .

خوشبو کننده هوا با رایحه اسطوخودوس :

خوشبو کننده هوا آروماتیک با داشتن رایحه اسطوخودوس محصولی فوق العاده آرامش بخش و تسکین دهنده با ایجاد بوی خوشایند می باشد . اسطوخودوس گیاه شگفت انگیزی است که رایحه آن در این محصول در درمان اختلالات جزئی خواب موثر عمل می کند . رایحه این گیاه برای مقابله با استرس ، رفع خستگی ، سردرد ، اضطراب و ناراحتی های عصبی نیز موثر می باشد.  این محصول مملو از عطری برخواسته از عصاره لاوندر عطری خوش و خاطره انگیز را در فضا ماندگار و تثبیت می کند .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top