مراقبت از ناخن

لاک ناخن :
آراستگی ناخن از سالهای قدیم مورد توجه بانوان در سراسر دنیا بوده است و اغلب خانم ها مدت زمان زیادی را صرف انتخاب رنگ و طرح برای آراستگی ناخن هایشان می کردند . لاک ناخن علاوه بر زیبایی و آراستگی بهتر است مراقبت در جهت سلامت ناخن را نیز به همراه داشته باشد . لاک ناخن باراکا متشکل از 100 شید رنگی متنوع به شما این امکان را می دهد بنا بر سلیقه شخصی تان رنگ و طرح دلخواه خود را انتخاب کنید . براقیت و پوشش یکنواخت از ویژگی های منحصر بفرد این محصول بوده و همچنین وجود ماده nitrocellulose در ترکیبات آن موجب حفظ سلامت ناخن و مراقبت آن از آسیب و شکستگی می گردد .

ترمیم کننده ناخن : ( صاف کننده ناخن های شیاردار )
ناهمواری ­، ناصافی و ایجاد خطوط طولی در صفحه ناخن در اثر عواملی نظیر جویدن مکرر ناخن ، صدمات و آسیب های وارده به ناخن و انجام مانیکورهای متعدد و نامناسب ایجاد می گردد . وجود این ناهمواری ها و خطوط سبب از بین رفتن زیبایی ، براقیت و یکنواختی ناخن ها گردیده و آن ها را در برابر عوامل محیطی آسیب پذیر می سازد . محلول ترمیم کننده ناخن باراکا با داشتن رتینیل پالمیتات و عصاره های جلبک دریایی ، درخت چای ، آلوئه ورا ، خطوط، فرو رفتگی ها و ناهمواری های سطح ناخن را ترمیم نموده و سبب محافظت ناخن ها در برابر عوامل خارجی و نیز استحکام ناخن می گردد . سطح صاف ایجاد شده به هنگام مصرف این فرآورده علاوه بر حفظ سلامتی ، زیبایی و یکنواختی ناخن ها ، موجب می گردد تا لاک ناخن به آسانی و نرمی بر روی سطح ناخن ها قرار گرفته و سبب افزایش چسبندگی لاک به ناخن می گردد . آلوئه ورا به دلیل داشتن دو ترکیب شیمیایی به نام اکسین و جیبرلین ، خاصیت ضد التهابی دارد . همچنین وجود ویژگی آنتی باکتریالی آلوئه ورا مانع عفونت های قارچی و میکروبی در ناخن می شود . روغن درخت چای بهترین ماده برای از بین بردن قارچ ناخن است که با اثر حفاظتی خود هر گونه آلودگی را از بین برده و نیز مانع ایجاد قارچ بر روی ناخن می شود . رتینیل پالمیتات یا همان ویتامین A علاوه بر تغذیه ناخن به استحکام و ترمیم آن نیز کمک کرده و باعث حفظ حالت و زیبایی ناخن می شود . بنزوفنون 4 و بنزوفنون 3 در این محصول ، از اثرات سوء اشعه های مضر خورشید جلوگیری می کند . روغن آووکادو یکی از روغن‌های بسیار پرخاصیت است که برای رشد و استحکام ناخن‌های دست بسیار موثر است . روغن آووکادو سرشار از اسیدهای چرب است و هنگامی‌که این اسیدها بر روی ناخن قرار گیرد بجز استحکام ناخن‌ها باعث از بین رفتن انواع انگل‌ها و عفونت‌ها در آن‌ می‌شود . آنتی اکسیدانهای موجود در جلبک دریایی ، هر گونه رادیکال آزاد تشکیل یافته در اثر شرایط محیطی را خنثی کرده و موجب حفظ ناخن از آسیب های ناشی از وجود اکسیدان ها در ناخن می شود .

ژل سفت کننده ناخن حاوی کلسیم :
ناخن ها خصوصاً در لبه انتهایی و آزاد خود شکننده تر و آسیب پذیر تر می باشند . لایه لایه شدن ناخن یکی از شایعترین مشکلات ناخن محسوب می گردد . در بیشتر مواقع این عارضه با ایجاد خطوط و ترک خوردگی های طولی صفحه ناخن همراه می باشد . مرطوب نمودن و خشک نمودن متناوب ناخن ها مهمترین علت ایجاد این عارضه محسوب می گردند . از سایر موارد می توان به کمبود ویتامین A، استفاده مکرر از حلال های لاک ناخن ، صدمات و آسیب های وارده به ناخن ، اختلالات غدد درون ریز و همراهی برخی از بیماری های پوست اشاره نمود . استفاده از ژل سفت کننده ناخن باراکا یکی از مهمترین و مؤثرترین روش های جلوگیری از بروز آسیب های نام برده و ترمیم ناخن های آسیب دیده محسوب می گردد . ژل سفت کننده ناخن حاوی کلسیم با داشتن موادی همچون کلسیم پانتوتنات و روغنهای گیاهی گل گاوزبان ، جوجوبا ، آرگان و هسته انگور سبب استحکام ناخن ها می شود و علاوه بر محافظت از ناخن ها، مقاومت و انعطاف پذیری آن ها را نیز افزایش می دهد . گل گاو زبان حاوی مواد مغذی متنوعی همچون اسیدهای چرب است ، مصرف اسیدهای چرب رشد و ظاهر ناخن‌ها را بهبود می‌بخشد . گل گاوزبان حاوی مواد دیگری از مواد مغذی و مفید برای ناخن است . این گیاه حاوی مقادیر قابل توجهی کلسیم ، آهن ، پتاسیم ، روی و ویتامین C و B است که مجموع این ها باعث استحکام ناخن می شود . روغن جوجوبا به عنوان عامل ترمیم کننده مناسب برای ناخن‌ها به شمار می‌رود . روغن جوجوبا به جذب بهتر ویتامین E توسط ناخن کمک می‌کند ، در نتیجه کیفیت ناخن نیز بهبود می‌یابد. ویتامین E باعث افزایش و بهبود جریان خون در ناحیه رویش ناخن می شود .

روغن تقویت کننده کوتیکول اطراف ناخن (ترمیم و نرم کننده) :
استفاده طولانی و مکرر از فرآورده های شوینده و پاک کننده ، مرطوب نمودن متناوب ناخن ها ، انجام مانیکورهای نامناسب و غیر استاندارد ، استفاده زیاد از لاک ناخن و حلال های آن، برخی بیماری های پوستی ، صدمات و آسیب های وارده به ناخن و کوتیکول اطراف آن و نیز جویدن ناخن موجب می گردند تا ناخن رطوبت ، انعطاف پذیری و الاستیسیته خود را از دست داده و ظاهری سست ، شکننده ، مات و آسیب پذیر پیدا کند . روغن تقویت کننده ناخن باراکا حاوی کمپلکس مواد تقویت کننده ، مرطوب کننده و استحکام بخش بوده و سبب تقویت ناخن و افزایش انعطاف پذیری و استحکام آن گردیده و با مرطوب نمودن کوتیکول اطراف آن سبب حفظ زیبایی ، شفافیت و براقیت ناخن ها می شود . گل گاوزبان با داشتن مقادیر قابل توجهی کلسیم ، آهن ، پتاسیم و روی ، همچنین ویتامین ها ، با تقویت ناخن و پوست اطراف ناخن از شکنندگی و مات شدن ناخن جلوگیری می کند . ماکادمیا دارای ۷۶٪ روغن طبیعی ، ۹٪ پروتئین و ۲٪ فیبر است . همچنین حاوی ویتامین‌های نیاسین ، 1B و 2B و نیز عناصر ضروری همچون کلسیم ، فسفر ، پتاسیم ، سدیم ، سلنیوم و آهن است . فیبر به همراه پرئتئین باعث می شود ناخن صاف و محکم شده و در عین حال انعطاف پذیری خود را حفظ کند . ویتامین E با هیدراته کردن ناخن ، مانع از شکستگی آن می شود . ویتامین E خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و اثر شیمیایی مخربی که باعث لطمه به ناخن می شود را از بین می برد . ویتامین E باعث افزایش و بهبود جریان خون در ساختارهای رویش ناخن می شود . ناخن از سلول های کراتین مرده ساخته شده است . این سلول های مرده به عنوان نتیجه ای از فعالیت در ساختارهای رویش ناخن روی هم انباشته می شوند . این فعالیت شامل تقسیم و تشکیل سلولی بوده که بدون خون رسانی کافی غیر ممکن است . افزایش خون رسانی باعث رویش موثر و در نتیجه رشد سریع ، قوی و سالم ناخن می شود . روغن هسته انگور با مواد مغذی خود ، شکنندگی و پوسته پوسته شدن اطراف ناخن را از بین می برد . روغن دانه رز وحشی سرشار از ویتامین های A ، B ، E و K است . همچنین دارای فلاونوئیدها ، تانن و اسیدهای ارگانیک است که همه مواد لازم برای تغذیه روزانه ناخن را فراهم می آورد . روغن درخت مرمكی از ضدمیكروب‌های قوی و طبیعی به‌شمار می‌رود ، عصاره روغنی این گیاه قابض بوده و استحكام ناخن را سبب می شود . قابض بودن این روغن بر رگ‌های خونی اثر مثبت داشته و از ایجاد اختلال در جریان خون جلوگیری می‌كند. در نتیجه با افزایش خون رسانی به انتهای انگشتان و محل رویش ناخن و اطراف ناخن ، باعث تقویت ناخن می شود . روغن زیتون و روغن بادام به کار رفته در فرملاسیون این محصول موجب تغذیه هرچه بهتر پوست اطراف ناخن شده و باعث استحکام ناخن و جلوگیری از شکنندگی آن می شود .

خشک کننده و محافظ لاک ناخن :
کم رنگ شدن ، پوسته پوسته شدن و کدر شدن رنگ لاک یکی از شایعترین مشکلات به هنگام استفاده از فرآورده ها می باشد . تابش اشعه ماورای بنفش خورشید سبب کمرنگ شدن و کدر شدن رنگ لاک گردیده و شفافیت و براقیت آن را از بین می برد . مرطوب شدن متناوب لاک و همچنین آسیب ها و صدمات وارده به ناخن در پوسته پوسته شدن و شکننده شدن لاک ناخن نقش اساسی دارند . محلول خشک کننده سریع لاک ناخن باراکا حاوی فیلترهای ضد آفتاب ، رنگ لاک را تثبیت نموده و از کمرنگ شدن لاک های پر رنگ و زرد شدن لاک های کم رنگ و همچنین پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می نماید . این فراورده با فرمولاسیون سریعاً خشک شونده ، علاوه بر محافظت از لاک ناخن با ایجاد یک لایه محافظتی بر روی ناخن سبب حفظ زیبایی ، درخشندگی و براقیت ناخن ها به مدت طولانی می گردد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top