پن صورت

پن صورت مناسب برای پوست های خشک :

این محصول پاک کننده ای غیر صابونی با فرمولاسیون انحصاری است که با PH تنظیم شده با پوست بدن سازگار می باشد . این محصول برخی از قارچ ها و ویروس های مولد جوش و آکنه پوست را مهار نموده و همچنین خطر ابتلای پوست به عفونت های باکتریایی و قارچی را کاهش می دهد .

پن صورت آنتی باکتریال :

این محصول پاک کننده ای غیر صابونی با فرمولاسیون انحصاری است که با PH تنظیم شده با پوست بدن سازگار می باشد . این محصول مخصوص پوست های خشک ، اگزمایی و حساس بوده و با محافظت از لایه چربی موجب کاهش و از بین رفتن التهاب و خارش شده و نرم کننده و التیام بخش پوست می باشد .

پن صورت مناسب برای پوست های چرب :

این محصول پاک کننده ای غیر صابونی با فرمولاسیون انحصاری است که با PH تنظیم شده با پوست بدن سازگار می باشد . مناسب برای پوست های چرب ، جوشدار و آکنه ای بوده و چربی های اضافی پوست را از بین برده و موجب از بین رفتن باکتری های مولد جوش می گردد . ضمنا با فرمولاسیون منحصر بفرد خود ضد باکتری ، ضد قارچ و ضد التهاب می باشد .

پن صورت مناسب برای پوست های نرمال :

این محصول پاک کننده ای غیر صابونی با فرمولاسیون انحصاری است که با PH تنظیم شده با پوست بدن سازگار می باشد . همچنین موجب بازسازی لایه سطحی و باز شدن منافذ پوستی گردیده و به حذف جوش و دانه های سر سیاه و پاکسازی عمیق پوست کمک می نماید .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top