ژلهای شستشوی صورت

شیر پاک کن پوست ( مخصوص پوست های خشک و معمولی ) :
این محصول موجب پاک سازی کامل سطح و منافذ پوست از مواد آرایشی و گرد و غبار و همچنین باعث نرمی و شفاف نمودن پوست می شود . به حفظ سلامتی پوست کمک نموده و بدون ایجاد التهاب با ضد عفونی نمودن پوست جوش ها را از بین می برد . ضمنا بخاطر وجود امولینت های مختلف در فرمولاسیون این محصول از خشکی پوست جلوگیری می نماید .

ژل پاک کن پوست ( مخصوص پوست های چرب ) :
این محصول موجب پاک سازی کامل سطح و منافذ پوست از مواد آرایشی و گرد و غبار شده و همچنین باعث نرمی و شفاف نمودن پوست می شود . به حفظ سلامتی پوست کمک نموده و بدون ایجاد التهاب با ضد عفونی نمودن پوست جوش ها را از بین می برد .

ژل شستشوی صورت :
ژل شستشوی صورت با پاک کنندگی عمیق پوست از چربی های اضافی و مواد آرایشی و از بین بردن جوش های سر سیاه و سر سفید مناافذ پوستی را کاملا باز نموده و فاقد مواد صابونی می باشد . همچنین حاوی اوره و سوربیتول جهت رطوبت رسانی موثر به پوست می باشد .

تونیک پاک کننده صورت :
با داشتن ترکیباتی مانند اسید سالیسیلیک که يکي از شناخته شده ترين و موثرترين مواد از بين برنده سلولهای مرده لايه شاخي پوست مي باشد ، موجب افزايش پوسته ريزي طبيعي پوست و سبب جداسازي لايه خارجي ، خشن و فرسوده پوست شده و سبب نمايان شدن لايه هاي زيرين و جوان پوست مي گردد و از اين طريق نمايي با طراوت ، شاداب و جوان به پوست شما مي بخشد . اسید سالیسیلیک برای درمان موضعی اختلالات هیپرکراتوتیک پوست ، عفونت‌ های قارچی پوست به ویژه تینه‌ آ و آکنه و لگاریس و همچنین درمان پسوریازیس  به کار می‌رود . عصاره آلوئه ورا موجود در تونیک پاک کننده صورت رینوزیت دارای خواص ضد عفونی كننده ، ضد قارچی و ضد ویروسی است ، ضمن اینکه به پوست نرمی ‌و لطافت می‌بخشد . این محصول با داشتن فرمولاسیون ملایم خود موجب پاک کردن پوست از تمامی آلاینده های محیطی شده و سموم موجود در سطح پوست را در خود حل می کند که نتیجه آن درخشندگی و بازگرداندن لطافت و شادابی به پوست صورت می باشد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top