حالت دهنده های مو

واکس مو :
مناسب برای انواع مو ، براق و درخشان کننده ساقه مو ، حاوی عصاره سیر و دکسپنتانول ، بدون ایجاد پوسته بر روی ساقه مو

چسب مو :
مناسب برای انواع مو ، ایجاد درخشندگی در مو ، حالت دهنده بسیار قوی مو بدون ایجاد سفیدک ، پایداری حالت مو در برابر رطوبت و وزش باد ، قابلیت شانه زدن آسان با رایحه دلپذیر ، قابل شستشو با آب بدون به جا گذاشتن پوسته

ژل واکس مو :
مناسب برای انواع مو ، براق کننده مانند واکس ، فرم دهنده مانند ژل

کرم ژل مو :
مناسب برای انواع مو ، حالت دهنده قوی مناسب برای موهای فشن ، قابلیت فرم دهی مجدد مو با آب بدون به جا گذاشتن پوسته

چسب موی مایع ( اسپری بدون گاز ) :
مناسب برای انواع مو ، ایجاد درخشندگی در مو ، حالت دهنده بسیار قوی مو بدون ایجاد سفیدک ، پایداری حالت مو در برابر رطوبت و وزش باد ، قابلیت شانه زدن آسان با رایحه دلپذیر ، قابل شستشو با آب بدون به جا گذاشتن پوسته

لوسیون درخشان کننده مو ( شاین مو ) :
براق کننده مو ، تسریع در رشد مو با تشکیل لایه ابریشمی روی آن ، رفع خشکی مو به دلیل وجود عصاره لیمو ، این براق کننده علاوه بر درخشندگی به دلیل وجود ترکیبات سیلیکونی موجب نرمی و لطافت مو نیز می شود .

ژل موی سر بسیار قوی ( حاوی عصاره آلوورا ) :
حالت دهنده قوی بدون ایجاد پوسته بر روی ساقه مو ، مرطوب کننده ساقه مو مناسب برای انواع مو ، این محصول پس از شستشو اثری به جا نمی گذارد . گیاه آلوئه ورا حاوی مشتقات هیدروکسی آنتراسن از جمله آلوئین های A2 و B به میزان  40 - 25 درصد کل ترکیب ها و مشتقات کرومون از جمله آلوئه رزین  A2 ، B  و C است . ویتامینهای موجود در آنA , B1 , B2 , B6 , B12 , C , E و فولیک اسید و نیاسین و مواد معدنی شامل کلسیم سدیم ، آهن ، پتاسیم ، کروم ، منگنز ، مس و روی می باشد . این معجزه گر خواص ضد التهابی داشته و رطوبت پوست را بطرز شگفت آوری حفظ می کند .

اسپری مو فوق قوی ( تافت مو ) :

این محصول دارای قدرت و کیفیت خارق العاده بوده و حالت تثبیت‌کنندگی دارد . همچنین درخشش طبیعی مو را افزایش  داده و موها براحتی شانه شده بدون آنکه آثاری از خود روی مو بر جای بگذارد . یکی دیگر از خواص این اسپری مو ، پایه الکلی آن است که در زمان اسپری کردن بر روی مو ، الکل تبخیر شده و پوشش نازکی روی موها نشسته و موها را در جای خود تثبیت و مستحکم می‌کند . استفاده از اسپری ‌ها راحت ‌تر و نسبت به دیگر حالت ‌دهنده‌ ها طرفدار بیشتری دارند ؛ در انتخاب اسپری ، در نظر گرفتن ضخامت مو خیلی مهم است و باید دقت شود تعادل مناسبی بین لطافت موها و نوع اسپری برقرار باشد ؛ به این معنی که نه موها را خیلی خشک می‌کند و نه آن قدر نرم و بی ‌اثر که کارآیی نداشته باشد .

اسپری های مو دو دسته اند :
۱ ) اسپری مدل دهنده که برای مدل دادن به موها به کار می روند .
۲ ) اسپری تثبیت کننده که برای تثبیت مدل مو ، استفاده می شوند .
هر چه قطرات اسپری با اندازه درشت تری پراکنده شوند ، موها با قدرت بیشتری به هم متصل می‌شوند ولی در عوض دیرتر خشک می‌شوند و مو حالت چسبناک به خود می‌گیرد . بر عکس هر چه اندازه  قطره های اسپری کوچکتر باشد قدرت اتصال موها کمتر شده ، زودتر خشک می‌شود و با برطرف شدن حالت چسبناک احساس بهتری در اثر استعمال فرآورده در هنگام لمس موها ، برای مصرف کننده بر جای می ماند .
 

اسپری موس مو :
موس موی کریستال به نسل جدیدی از موس­های حالت دهنده مو تعلق دارد که پوششی فوق العاده قوی برای مدل­های خلاقانه ایجاد می­کند . این محصول با دارا بودن ترکیبات سیلیکونی درخششی چشمگیر به موها می­بخشد . علاوه بر آن با وجود موادی همچون آکریلات کوپلیمر در این محصول فیلمی بر روی موها تشکیل می گردد که به حفظ حالت و همچنین انعطاف پذیری موها کمک می کند . همچنین عصاره جوانه گندم موجود در این محصول موجب تغذیه و تقویت ریشه موها در طی قرار گیری بر روی آنها می گردد .  

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top