شامپو

شامپو مغذی موی سر ( حاوی روغن ماکادمیا ) :

اگر موهای خشک و شکننده ای دارید این شامپو مخصوص خود شماست ! شامپو مغذی موی سر حاوی روغن ماکادمیا علاوه بر بازسازی موهای آسیب دیده موجب نرم و لطیف شدن آن می گردد . این شامپو با داشتن سرامیدهای موجود در روغن ماکادمیا موها را آبرسانی ، تغذیه و ترمیم کرده و برای موهای آسیب دیده بسیار مناسب می باشد . علاوه بر این روغن ماکادمیا سرشار از  منگنز می باشد که این عنصر در رفع سفیدی مو بسیار موثر است . از دیگر ویژگی های این روغن نفوذ سریع آن به بافت مو و تغذیه مو بدون ایجاد احساس سنگینی می باشد . با استفاده از این شامپو شما موهایی مخملی و ابریشمی خواهید داشت .

شامپو تقویت کننده موی سر ( حاوی روغن ماکادمیا ) :

شامپو تقویت کننده مو دوما ، حاوی روغن ماکادمیا که حاوی ویتامین های A , E , D , B12 , B6 , B2 و سلنیوم و آهن می باشد و باعث ترمیم موهای آسیب دیده شده و از سفید شدن مو ها جلوگیری می کند ، خارش پوست سر را از بین برده و باعث درخشندگی مو می شود . یکی از دلایل ریزش مو ، شوره سر می باشد . سلنیوم موجود در روغن ماکادمیا از ایجاد شوره و ریزش مو جلوگیری به عمل می آورد .  روغن ماکادمیا موجود در این شامپو می تواند سبب بهبود رشد و توسعه مویرگ ها و عروق خونی گردد و به رشد موها کمک نماید و با افزایش جریان خون به ریشه موهای سر رشد موها را در افراد تسریع می نماید و به بلند تر شدن آنها کمک می کند . این شامپو مناسب برای انواع موها می باشد .

شامپو صاف کننده و درخشان کننده موی سر ( حاوی روغن ماکادمیا ) :

شامپو صاف و درخشان کننده دوما حاوی عصاره های کاملا گیاهی و روغن ماکادمیا می باشد . ماکادمیا یک روغن گیاهی است که به عنوان یک نرم کننده قوی برای پوست و مو استفاده می شود . روغن ماکادمیا سرشار از ویتامین E بوده که با افزایش آبرسانی و حفظ رطوبت موی سر از وز شدن موی سر جلوگیری کرده و موخوره را درمان می کند که نتیجه آن موهایی صاف ، نرم و درخشان می باشد . در فرمولاسیون این شامپو تکنولوژِی خاصی برای لخـــت نمودن و صاف نمودن مو به کار رفته که کاری شبیه به اتوی مو ، روی موهای شما انجام می دهد . همچنین هیچگونه عوارضی برای موهای شما نداشته بلکه به دلیل دارا بودن روغن ماکادمیا موجب شادابی موهای شما می گردد .

از دیگر ویژگی های روغن ماکادمیا در این شامپو :

  • به سرعت حالـــت وزی را از موها می زداید

  • حاوی نرم کننده مو برای احساس صافی بیشتر

  • ابریشمی کننده موها

این شامپو موها را مقاوم کرده و از زبری و کدر شدن و مجعد شدن آنها جلوگیری کرده در نتیجه شما موهایی نرم ، لخت و درخشان خواهید داشت .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top