مراقبت از مو و ترمیم کننده های مو

ماسک موی دوفاز ( حاوی روغن ماکادمیا ) :

این ماسک مو حاوی مواد بسیار مفیدی از جمله روغن ماکادمیا می باشد که باعث احیا موها و همچنین نرم کنندگی آنها می شود و حاوی کراتین جهت ترمیم و تقویت ساقه مو بوده و برای انواع موها مناسب می باشد . روغن ماکادمیای موجود در آن حاوی ویتامین B  بوده و از ریزش موها جلوگیری می کند همچنین غنی از امگا 7 ، 5 و 3 می باشد که عمیقا در بافت مو نفوذ کرده و باعث ترمیم مو از داخل به خارج می شود . این ماسک مو هرگز بر روی مو پوسته پوسته نمی شود و اثر چسبندگی به جای نمی گذارد و در تمام طول روز حالت موها را حفظ می کند و مقاومت موها را به حرارت افزایش می دهد . در نتیجه پیشنهاد ما به شما استفاده از این ماسک مو قبل از استفاده از سشوار و اتو مو می باشد تا موهایی لطیف ، براق و زیبا داشته باشید .

ماسک موی با آبکشی ( مغذی حاوی روغن ماکادمیا ) :

ماسک مو مغذی با آبکشی دوما حاوی روغن ماکادمیا بوده که مواد معدنی و ویتامین ها  B , E موجود در این روغن به طور تدریجی و پیوسته ، لایه‌های مختلف مو را رطوبت رسانی ، ترمیم و تغذیه می کند . مواد موجود در این ماسک مو از جمله سرامیدهای موجود در روغن ماکادمیا تاثیر ویژه ای در مبارزه با رادیکالهای آزاد دارند که دشمن اصلی زیبایی مو می باشند . افزایش نرمی ، درخشندگی و شانه پذیری موها به دلیل روغن غیر اشباع ماکادمیای موجود در این ماسک مو می باشد . این ماسک مو مغذی از زبر شدن موها جلوگیری به عمل آورده و رطوبت از دست رفته مو را جبران می نماید .  همچنین مناسب برای کسانی است که به صورت مداوم از رنگ مو یا محصولات شیمیایی دیگر استفاده می کنند . با استفاده از این ماسک مو ، موهایی شاداب ، نرم ، مخملین و خوش حالت خواهید داشت .

ماسک موی با آبکشی ( صاف و درخشان کننده حاوی روغن ماکادمیا ) :

اگر موهایی کدر و بدون درخشندگی دارید استفاده از ماسک مو با آبکشی صاف و درخشان کننده مو دوما حاوی روغن ماکادمیا پیشنهاد ما به شما می باشد . ايجاد موهايي به لطافت حرير و درخشش آينه یکی از ویژگی های این محصول می باشد . ماسک مو با آبکشی صاف و درخشان کننده مو دوما حاوي گوي هاي روغن ماکادمیا می باشد که قابليت نفوذ بالا  این روغن باعث تغذيه موها از ريشه تا نوک مو ، بدون احساس سنگيني شده و همچنین باعث ترميم روز به روز موها ، افزايش استحکام و درخشان شدن آن ها می شود . چربی غیر اشباع موجود در روغن ماکادمیای استفاده شده در این ماسک مو بدون ایجاد ظاهری چرب موها را نرم تر کرده و تا 85 درصد درخشندگي آن ها را بيشتر مي کند .

ماسک موی بدون آبکشی ( حاوی روغن ماکادمیا ) :

این ماسک با قابلیت بسیار بالا جهت تقویت و محافظت از مو می باشد و عاری از هرگونه مواد شیمیایی است . بعلت دارا بودن روغن ماکادمیا که حاوی ۷۶ % روغن طبیعی ، ۹ % پروتئین ، ۹ % کربو هیدرات است ، برای استفاده تمامی انواع مو مخصوصا افرادیکه از محصولاتی مانند رنگ مو ، دکلره ، فر ، مواد صاف یا مواد آرایشی مو استفاده می کنند مناسب می باشد . این ماسک با قابلیت تاثیر سریعتر به نسبت دیگر ماسک ها ، به علت دارا بودن روغن ماکادمیا از زبر شدن موها جلوگیری به عمل آورده و رطوبت از دست رفته مو را جبران می نماید و می تواند موهایی که آسیب دیده یا دمیج شده اند را احیاء و تقویت کند . روغن ماکادمیا بسیار مغذی بوده و حاوی چربی های مفیدی برای مو می باشد . همچنین حاوی ویتامین های نیاسین ، B1 و B2 و نیز عناصر ضروری همچون سدیم ، سلنیوم و آهن است که باعث احیای موهای آسیب دیده می شوند . روغن ماکادمیا سرشار از اسیدهای چرب غیر اشباع است که علاوه بر ترمیم و تغذیه موها مانع چرب  شدن آنها می شود .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top