شامپو بدن

ژل دوش ویتامینه :

در مورد ژل دوش های بدن رینوزیت داشتن قدرت شویندگی متعادل که توانایی برطرف کردن آلودگی ها از روی پوست را داشته باشد و در عین حال باعث خشکی و تحریک پوست نگردد از مهمترین مواردی است که یک شوینده مناسب بدن باید دارا باشد . طراحی ژل دوش بدن به گونه ای انجام گرفته است که مجموعه ای از سورفکتانت های موثر و ملایم در کنار هم گردآوری گردیده اند به طوری که خاصیت شویندگی خوب و در عین حال ملایم بودن ، در این مجموعه به خوبی وجود دارد به طوری که حتی شستشوی روزانه با این شامپو نیز هیچ گونه مشکلی از نظر خشکی یا خارش بدن ایجاد نمی نماید و افرادی با پوست خشک نیز می توانند براحتی از این شامپو جهت شستشوی بدن استفاده نمایند . وجود مواد نرم ­­­­­­کننده و مرطوب کننده در این شامپو باعث می شود تا پوست پس از شستشو نرم و لطیف باشد و در فرد احساس آرامش و تازگی ایجاد گردد . وجود رایحه وانیل ، شیر عسل بادام ،  توت فرنگی و طالبی باعث ایجاد حس طراوت و آرامش در فرد می شود به علاوه آنکه به رفع بوی بد عرق بدن کمک می کند و پوست را از اثر سوء آلودگی های محیطی مثل آلاینده ها و دود سیگار حفظ می نمایند . وجود مقادیر زیادی از مواد حیاتی مثل ویتامین ها در این شامپو باعث تقویت پوست و بالا بردن قدرت دفاعی پوست می شود . اسانس های آرامش بخش این شامپو به طور هماهنگ با مجموعه بالا باعث ایجاد حس آرامش (relaxation) در فرد می گردد و در رفع خستگی و استرس روزانه نقش بسزایی دارد . PH این ژل بین 5 تا 5/5 می باشد که PH نرمال پوست را بر هم نمیزند و به تعادل فلور میکروبی پوست کمک می کند و پوست را از دچار شدن به آلودگی های میکروبی و قارچی محافظت می نماید .

شامپو بدن کرمی :
این محصول بدلیل فرمولاسیون کرمی خود باعث نرمی و لطافت پوست شده و با رایحه های دلپذیر و ملایم بدن را خوشبو نموده و مناسب جهت مصرف روزانه می باشد . قدرت پاک کنندگی این محصول مناسب برای از بین بردن آلودگی و خشکی می باشد که نرمی و نظافت را برای پوست به ارمغان می آورد . همچنین این محصول در 4 رایحه طالبی ، میوه های استوایی ، قهوه شکلات و وانیل قابل عرضه می باشد .

شامپو بدن صدفی :
شامپو بدن صدفی با PH سازگار با پوست بدن جهت مصرف روزانه مفید بوده و با لایه برداری ملایم خود از سطح پوست آلودگی ها را از بین برده و سلول های مرده را از سطح پوست جدا می کند و لطافت و نرمی به پوست می بخشد . همچنین بعلت وجود ماده منتول در این محصول حس خنکی روی پوست باعث ایجاد طراوت و نشاط می گردد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top