شوینده های خانگی

مایع دستشویی :

مایع دستشویی کریستال ضمن شستشوی مناسب با دارا بودن ماده ضد باکتری طیف وسیعی از میکروب ها و باکتری های مضر را نابود می کند . بنابراین شستشوی دست ها با این مایع دستشویی ، باعث اطمینان از نابودی پس مانده های هر نوع میکروب یا باکتری خطرناک بر روی پوست دست یا مکان های مورد تماس پوست دست می شود . لذا این مایع دستشویی با دارا بودن مواد پاک کننده ملایم ، مواد مرطوب و نرم کننده و سازگار با PH طبیعی پوست سبب تمیزی دست ها می شود و همچنین از خشک شدن پوست جلوگیری می کند .


  • حاوی آنتی اکسیدان فراوان ( 4 برابر ویتامین ث ) که سبب پیشگیری از تشکیل چروک های پوست شده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند .

  • نرمی ، شفافیت و طراوت پوست

  • حاوی فلاوونوئید و اولئانولیک اسید که بافت های پوست را منظم و شاداب می کند .

  • ضد لکه و آکنه پوست ( شبیه مکانیسم کورتیزون بدون اثرات جانبی )

  • آنتی باکتریال طبیعی بدون اثرات جانبی آنتی بیوتیک ها


مایع ظرفشویی :

مایع ظرفشویی کریستال با قدرت پاک کنندگی مناسب انواع ظروف تهیه شده است . این مایع انواع لک و چربی را از ظروف شما زدوده و آنها را تمیز و براق می کند .

یک مایع ظرفشویی مناسب باید  pHخنثی داشته باشد و باعث سوزش پوست دست نگردد PH  این مایع ظرفشویی خنثی می باشد و به دلیل وجود سورفکتانت آمفوتریک باعث کاهش حساسیت پوستی می شود .

مایع طرفشویی باید قدرت کف کنندگی زیادی داشته باشد . این محصول به خاطر کاربرد مواد پایدار کننده کف  و زیاد کننده غلظت مانند آلکانون آمید ها ، کف تشکیل شده پایدار می باشد .


  • لکه بری و پاک کنندگی ظروف شیشه ای ، چینی و پلاستیکی و فلزی

  • مایع ظرفشویی کریستال درخشان کننده بلور و کریستال

  • دارای رایحه قوی و عطرهای متنوع و مطبوع

  • سازگار با پوست دست و حاوی مواد نرم کننده پوست دست

  • بدون باقی گذاشتن لکه


پودر رختشویی :

پودر جدید و بهبود یافته کریستال برای شستشو با دست و ماشین های لباسشویی دوقلو بسیار مناسب میباشد . پاکیزگی کارآمد لباس در آب سرد و گرم با پاک کنندگی فوق العاده حتی در دماهای خیلی کم به همراه اسانس های قوی که به لباس رایحه خوش و طراوت میبخشد با فرمولاسیون پیشرفته جهت لکه بری با استفاده از آنزیمها و عوامل سختی گیر آب . این محصول در بالاترین سطوح استاندارد و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه شده است .

کریستال با چهار آنزیم تاثیرگذار به راحتی لکه های چربی را پاک میکند و روشنایی و تمیزی را به لباسهای شما میبخشد .

این پودر به سبب داشتن مواد فعال سطحی از نوع آنیونیک و نانیونیک ، از قدرت پاک کنندگی بسیار خوبی برخوردار می باشد . همچنین سازنده هایی نظیر سدبم کربنات ، سدیم تری پلی فسفات و زئولیت سبب شده است تا پودر مورد استفاده در آب سخت نیز کف قابل قبولی داشته باشد.  برای از بین بردن انواع لکه های پروتئینی ، چربی و قندی و ... از آنزیم های پروتئاز ، لیپاز و آمیلاز ، سلولاز و ماناناز در فرمولاسیون پودر استفاده شده است.  استفاده از دانه های رنگی و دارا بودن دانه بندی مناسب ، ظاهری زیبا به پودر بخشیده است . دیگر خصوصیات این پودر عبارتند  از :

قدرت سفید کنندگی بالا
 
شستشوی خوب در حرارت های مختلف
 
درخشندگی البسه
 
ضدخوردگی و محافظ ماشین لباسشویی
مانع نشست مجدد چرک بر روی البسه
 
دارای کف کنترل شده


 


پودر ماشین لباسشویی :

پودر لباسشویی ماشینی 12 آنزیم کریستال در سایه فرمولاسیون خود و آنزیم های بکار رفته در آن ، لباسهای سفید و رنگی شما را از سخت ترین لکه ها مانند قهوه ، روغن ، آبمیوه و .... پاکیزه کرده و البسه شما پس از شستشو ، کیفیت و تازگی خود را به همراه خواهد داشت . همچنین مواد براق کننده موجود در پودر کریستال ، لباس های رنگی شما را پس از بارها شستشو همچنان براق و تازه نگه می دارد .

رایحه بسیار مطبوع و قوی در این محصول تمامی بوهای نامطلوب موجود در البسه را از بین برده و به علت دارا بودن اسانس ، عطر لباسها ماندگار خواهد بود و مهمتر از همه پودر لباسشویی کریستال مورد تائید شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین لباسشویی بوده و مانع از جرم گیری ماشین لباسشویی شما می شود . این پودر به گونه ای طراحی شده که در دمای پایین خاصیت لکه بری و شویندگی خود را حفظ می کند و با این پودر می توانید در دمای پایین تری لباس های خود را بشوئید . قدرت درخشان کنندگی این پودر تقویت شده و این خاصیت باعث می شود لکه ها بهتر پاک شوند و لباس های سفید درخشان تر شوند .

استفاده از آنزیم های مخصوص شستشو در دمای پایین باعث تشدید کارایی این پودر در دماهای پایین شده و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود ، همچنین با شستشو در دماهای پایین می توانید مراقبت بهتری از لباس های خود در مقابل فرسودگی داشته باشید ( به لباس آسیب کمتری وارد می شود ) .


آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top