شامپو

شامپو تقویت کننده عمیق مو :

شامپو تقویت کننده عمیق وایت رز از فرمولاسیون مخصوصی به منظور تقویت ،  بازسازی و تغذیه موهای شکننده ،  ضعیف و آسیب دیده بهره مند می باشد . این محصول حاوی کراتین هیدرولیز شده بوده که با قابلیت نفوذ عمیق بر فیبر مو باعث افزایش مقاومت ریشه مو می شود . این شامپو دارای منبع غنی از اسید آمینه های مفید و ترکیبی از گیاهان دارویی شناخته شده می باشد که نه تنها به سرعت رشد مجدد مو کمک کرده باعث ترمیم ، مرطوب شدن و بازسازی موهای صدمه دیده نیز می شود . همچنین با تنظیم فعالیت غدد سباسه به طور مستقیم بر روی ریشه مو تاثیر گذاشته و در کاهش التهاب پوست سر نقش بسزایی دارد. 

همچنین  این شامپو سرشار از پروتئین های هیدرولیز شده گندم است که موجب نرمی و شفافیت موها می گردد . جوانه گندم علاوه بر عناصر فسفر ، منیزیم و کلسیم حاوی ویتامین های گروه C و B و A بوده و مصرف این شامپو موجب تقویت پیاز مو و کاهش ریزش موی سر می گردد .

ویژگی :

 • شامپویی غنی از فیتوکراتین برای حجم ،  درخشش و پایداری بیشتر

 • با اثر پاکسازی و تمیز کنندگی ،  رطوبت رسان

 • فعال سازی رشد مجدد مو

 • کمک به بازسازی ساختار انواع موهای آسیب دیده

شامپو ضد وز :

شامپو ضد وز وایت رز حاوی کراتین  هیدرولیز شده  می باشد که خشکی ،  وز ، شکنندگی مو را کاملا از بین می برد و حالت پذیری و انعطاف پذیری را به موهای شما باز گردانده و موها را صاف ،  براق و خوش حالت می نماید کراتین هیدرولیز شده در واقع کراتین شکسته شده از اسید آمینه های تشکیل دهنده آن می باشد .  این اجزا به اندازه کافی کوچک هستند که از لایه کوتیکول عبور کرده و درون مو نفوذ نمایند و به این ترتیب مواد لازم جهت سنتز و ترمیم کراتین مو را فراهم آورند  .این شامپو رطوبت رسانی موثری به تمامی قسمت های مو به ویژه قسمت هایی که نیاز به رطوبت بیشتری دارند ،  رسانده و از شکستگی فیبر مو جلوگیری می کند  .

ویژگی ها:

 • ضد خشکی و وز مو
 • درمان شکنندگی موها
 • انعطاف بخشی و حالت دهندگی
 • محافظ مو در برابر عوامل مضر محیطی
 • جلوگیری از شکستگی فیبر مو
 • صاف کننده و براق کننده

 

شامپو حجم دهنده مو :

اين محصول حاوي يك پليمر سيليكوني است كه به دليل داشتن گروه هاي آميني شباهت بسيار زيادي به كراتين موجود در ساختار مو داشته و با افزايش اثرساير مواد حجم دهنده موجود در شامپو به موها حجم مي بخشد . پلي كوآترنيوم نوعي پليمر با خاصيت كاتيوني مي باشد ، اين پليمر با خنثي نمودن بار منفي موها از بروز خاصيت الكتروستاتيك كه معمولاً موهاي ظريف را تحت تاثير قرار مي دهد ، جلوگيري نموده و همچنين با تشكيل يك لايه در اطراف هر تار مو علاوه بر محافظت از موها در پرپشت نشان دادن آنها نيز نقش موثري ايفا مي نمايد و همچنین دارای پروتئین هیدرولیز شده می باشد . اين پروتئين فيبرهاي كراتين مو را تقويت كرده و با پوشاندن كوتيكول مو با لايه اي از پروتئين موجب ضخيم تر شدن و در نتيجه حجيم تر به نظر رسيدن موها مي شوند .

ویژگی

 • ایجاد موهایی خوش حالت و در عین حال سبک

 • شامپویی با ساختار سبک که موها را حجیم  و خوش حالت می نماید .

 • این شامپو از ریشه تا نوک تار مو را پوشش داده و در عین حال احساس سنگینی بوجود نمی آورد .

 • موها به وضوح خوش حالت شده و حجم موها افزایش می یابد .

 

شامپو تثبیت کننده رنگ مو :

در فرمولاسیون شامپوی تثبیت کننده رنگ موی وایت رز سعی شده است از مواد طبیعی جهت ترمیم مو و حفظ رنگ مو بهره گرفته شود تا مو خوش حالت و درخشان باشد و نیاز به رنگ کردن مجدد موها کمتر شود . در فرمولاسیون این شامپو از عصاره انار و پلیمرهای سیلیکونی جهت ثبات بخشیدن به رنگ مو و ترمیم ساقه مو استفاده شده است . این شامپو خاصیت شویندگی ملایم دارد تا باعث صدمه بیشتر به موها نشود . شویندگی ملایم به همراه مواد آنتی اکسیدان و مواد ترمیم کننده ،  قدرت فراوانی در حفظ Shade رنگ مو و درخشندگی آن دارد . این محصول pH مو را به 5/5-5 می رساند و باقیمانده قلیایی رنگ مو را از روی مو حذف می کند .

همچنین بعلت دارا بودن ترکیباتی نظیر سدیم پی سی ای ، عصاره انار و پلیمرهای کواترنیزه باعث آب رسانی به موهای خشک و آسیب دیده در اثر رنگ کردن شده ، باعث نرمی ، لطافت و تثبیت رنگ مو می گردد . ترکیب بنزوفنون3 در این شامپو به ­عنوان فیلتر UVعمل کرده و اثرات مخرب نور مضر خورشید بر کراتین مو را کاهش می­دهد . عصاره جنسینگ موجود در این محصول سبب خنثی شدن رادیکال های آزاد می شود و همچنین باعث پر حجم شدن و ترمیم و تقویت مو می گردد .

ویژگی

• دارای عصاره انار و پلیمرهای کواترنیزه جهت تثبیت رنگ مو
• حاوی فیلتر ضد آفتاب جهت محافظت از رنگ مو
• دارای شوینده های مناسب برای ثبات رنگ مو
• افزایش درخشندگی ،  شادابی و لطافت موهای رنگ شده

 

شامپو روزانه :

شامپو روزانه وایت رز شامپویی ملایم برای موهای ظریف و شکننده است . فرمولاسیون منحصر به فرد آن غنی شده از ویتامین B5 ، عصاره سبوس برنج و گلیسیرین است . این شامپو با محافظت از قسمت داخلی مو از خشک شدن مو جلوگیری کرده و سبب مقاومت طبیعی و مقابله علیه اثرات منفی عوامل طبیعی مانند اشعهUV و آلودگی هوا می­گردد . با توجه به فرمولاسیون و pH متعادل ، این شامپو ساختار اصلی موهای شما را حفظ می­نماید و سبب حداقل رساندن خطر ابتلا به واکنش های آلرژیک می­گردد در نتیجه سبب  لطیف و ابریشمی شدن موهای سر شما می­گردد .

شامپو ضد ریزش :

شامپو کافئین وایت رز به طور موثر حاوی کافئین ، پروتئین جوانه گندم و عصاره های گیاهی است که سبب افزایش رشد مو ، کمک به کنترل ریزش و رشد مجدد مو می­گردد . همچنین کافئین موجود در آن سبب بهبود گردش خون در پوست سر ، تحریک رشد فولیکول ها و ریشه مو می­گردد . نتایج اولیه تحقیقات پژوهشگران آلمانی نشان می‌دهد که مصرف موضعی کافئین می تواند با مهار عوامل اصلی ریزش مو ، یعنی هورمون دی هیدرو تستوسترون و آنزیم فسفو دی استراز از ریزش موها جلوگیری كند . در این تحقیقات تاثیر استفاده ی مستقیم از مواد حاوی کافئین بر روی موها در جلوگیری از ریزش آنها اثبات شده است ، یعنی خوردن یا نوشیدن مواد کافئین دار مثل قهوه ، تاثیری بر جلوگیری از ریزش موها ندارند . تنها پس از 2 دقیقه از استعمال شامپو و شستشو با آب ، کافئین و ترکیبات مرتبط در اين محصول از غلاف موحرکت کرده ، خود را به  ريشه مو می­رسانند . علاوه بر آن ، کافئين تاثير مثبت بر حيات ريشه مو دارد و طول عمر ريشه مو را افزايش مي‌دهد . کافئین به تمامی نواحی پوست سر نفوذ نموده و با مهار اثرات مضر هورمون تستوسترون و انرژی رسانی مناسب به فولیکول مو ، از ریزش ارثی مو جلوگیری می کند . جوانه گندم موجود در این شامپو نیز سرشار از ویتامین E و B  است که نقش مهمی در  حفظ شادابی و نشاط مو دارد . ویتامین E دریافت اکسیژن را افزایش می دهد و باعث گردش بهتر خون در پوست سر می شود و سلامتی و رشد مو را بهبود می بخشد . بیوتن موجود در این شامپو در حفظ سلامتی پوست و مو تأثیر بسیاری دارد و حتی می تواند از ریزش مو در آقایان جلوگیری کند   .

شامپو ضد شوره :

شامپو ضد شوره وایت رز دارای ماده موثره کلیمبازول می­باشد که یک عامل ضد قارچ موضعی است . کلیمبازول درمان کننده خارش پوست کف سر ، مرطوب کننده و تنظیم کننده pH پوست سر می باشد . عصاره آلوئه ورا موجود در این شامپو موجب تسکین تحریک پوست سر شده و التهابات ناشی از شوره سر را کاهش می دهد . عصاره فلفل موجود در این شامپو باعث کاهش چربی پوست سر و در نتیجه مانع ریزش موی سر شده و موها را خوش حالت و باطراوت می نماید . همچنین عصاره فلفل موجب تقویت ریشه مو شده و گردش جریان خون را در سطح پوست سر تسریع می بخشد و همین عامل از ریزش مو جلوگیری می نماید . پلی کواترنیوم 10 موجود در این شامپو با قابليت ترميم شکاف هاي انتهاي مو موجب بهبود بخشيدن فرهاي ريز مو و تشکيل غشاء نازک روی مو می شود و همچنین حالت دهنده کاتیونی می باشد و پروتئین های آسیب دیده مو را ترمیم می کند .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top