لوسیون و ژل افترشیو

ژل بعد از اصلاح :

ژل بعد از موزدایی وایت رز با بهره گیری ازاسانس­ها و عصاره­های طبیعی گیاهی جهت تسکین سریع صدمات ، التهاب و قرمزی پوست بعد از موزدایی شده و pH پوست را به حالت عادی آن برمی­گرداند . ویتامین E و گلیسیرین فرموله شده در آن با مقاوم کردن قشر نازک هيدروليپيدي پوست ، سبب حفظ رطوبت آن می­شود . آلفاتوکوفریل استات (ویتامینE) موجود در آن یک آنتی اکسیدان قوی و یک عامل ضد التهابی است . این ویتامین ، آسیب ناشی از رادیکال های آزاد را ترمیم می­کند ، التهابات را فرو می­نشاند و بهبود زخم­ها را تسریع می­بخشد . این ژل دارای ترکیبات بسیار مغذی از عصاره‌ی آلوئه ورا وآلانتوئین است . وجود آلوئه ورا در ترکیب این ژل به آن خاصیت آنتی اکسیدانی داده است . عصاره‌ی این گیاه مفید با خاصیت آبرسانی فراوان‌اش التهابات پوست را از بین برده و به پوست بدون احساس ناخوشایند چسبندگی و یا چربی بر روی آن ، لطافت و نرمی می‌بخشد . همچنین ،  عصاره­ی آلانتوئين از دسته مواد التيام دهنده پوست مي­باشد كه به ترميم قسمت­هاي آسيب ديده پوست كمك مي­كند و در نتيجه ، سلولهاي جوان پوست را جايگزين سلولهاي مرده و فرسوده مي­كند و نرمي و لطافت لازم را به پوست باز مي­گرداند . دكسپانتول باعث تقويت اثر ترميم كنندگي آلانتوئين مي­شود و از تورم و قرمزي پوست جلوگيري مي نمايد . علاوه بر آن ، آلفا – بیزابولول بکار رفته در ژل با خاصیت ضدالتهابی ، ضدمیکروبی و ضدقارچی بسیار بارز با تشکیل لایه حفاظتی ، اثر عوامل تحریکی پوست را به حداقل می رساند و با جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها سبب ترمیم سریع‌تر صدمات پوستی می‌شود .

لوسیون بعد از اصلاح :

لوسیون بعد از اصلاح آقایان با دارا بودن مواد ضد التهاب طبیعی و بسیار موثر ،  سوزش و قرمزی پوست بعد از اصلاح را از میان می برد  ، مواد آنتی باکتریال طبیعی موجود در این لوسیون سطح پوست را ضدعفونی کرده  و از ایجاد عفونت و جوش در فولیکول های مو پس از اصلاح جلوگیری می کند استفاده از عصاره گیاهان دریایی با خواص مرطوب کننده عالی در این لوسیون باعث رطوبت رسانی عمیق پوست می گردد و به پوست نرمی و لطافت خاصی می بخشد ، حس خنکی و تازگی که پس از استفاده از این لوسیون در پوست احساس می شود به فرد آرامش و طراوت می بخشد . لوسیون پس از اصلاح وایت رز حاوی مواد انرژی بخش ، آنتی اکسیدان و ضدچروک است و پوست را از اثر مخرب عوامل محیطی محفوظ می دارد .

سیکلوپنتاسیلوکسان موجود در فرمولاسیون این محصول باعث می شود تا فرآورده به راحتی روی پوست گسترده شود ، علاوه بر این سیلیکون ها حالت پوشاننده داشته و یک سد محافظ در برابر عوامل محیطی ایجاد می کند که باعث محافظت پوست از یک سو و حفظ رطوبت پوست از سوی دیگر می شود .

این مواد هیچ گونه حالت چرب یا روغنی بر روی پوست ایجاد ننموده و به پوست لطافت و نرمی فوق العاده ای می بخشند .

ویتامین ای موجود در این محصول به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و از اثرات مخرب اشعه خورشید و رادیکال های آزاد  بر روی پوست جلوگیری می کند . این ماده اکسید شدن چربی های پوست را به تاخیر انداخته و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند ، ویتامین ای باعث اتساع رگ های خونی سطح پوست می شود و همچنین باعث می شود آب و مواد مغذی در بافت های زیرین لایه شاخی افزایش یابد .

وجود عصاره آلوئه ورا باعث رساندن اکسیژن بیشتر به سلول های پوست و همچنین ترمیم بافت پوست می گردد . آلوئه ورا با تحریک فیبروبلاست ها موجب سنتز الیاف کلاژن و الاستین می شود که این الیاف سبب می شود پوست خاصیت الاستیک (ارتجاعی) داشته و کمتر چروک بخورد . این معجزه گر خواص ضدالتهابی داشته و رطوبت پوست را بطرز شگفت آوری حفظ می کند .

روغن بادام شیرین بکار رفته در لوسیون افترشیو وایت رز نقش بسیار موثری در تغذیه و آبرسانی پوست ایفا می کند و به دلیل بوی مطبوعی که دارد به عنوان خوشبوکننده محصولات آرایشی استفاده می شود همچنین خشکی و چین و چروک پوست را برطرف می کند .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top