ماسک مو

ماسک مو با آبکشی ترمیم کننده مو :

ماسک مو با آبکشی ترمیم کننده مو وایت رزجهت کاهش اثرات ناشی از صدمات وارد شده به موها ، حالت پذیری بهتر ،  تقویت و ترمیم عمیق مو تهیه شده است . این فرآورده قدرت نفوذ به داخل مو را داشته و رطوبت لازم را به مو بخشیده و انعطاف پذیری لازم را در مو ایجاد می کند    .

پلیمرهای کاتیونی بکار رفته در این محصول ضمن خنثی نمودن بار منفی سطح مو ،  یک لایه محافظ برروی مو ایجاد می کنند  و قدرت پرکردن خلل و فرج روی سطح مو را به صورتی داراست که سطح مو صاف شده و با از بین بردن الکتریسیته ساکن باعث درخشندگی و جلای مو می شود . پلیمرهای کاتیونی نسبت به مواد کاتیونی که در فرمول اکثر نرم کننده ها به کار می رود خاصیت تحریک کنندگی کمتری دارند . ترکیبات سیلیکونی موجود در این فرآورده به صورتی پیش بینی شده اند که ضمن ایجاد یک لایه محافظ بر روی مو و ایجاد حالت درخشنده و نرم در موها باعث آسانی شانه کردن در حالت خیس و خشک می شوند    .

ویژگی

•حاوی پروتئین های هیدرولیز شده جوانه گندم و ویتامین هایB5 , E
• ترمیم موهای آسیب دیده از رنگ ،  فر و مواد شیمیایی
• حفظ رطوبت طبیعی و جلوگیری از موخوره
• افزایش درخشندگی و حالت پذیری مو
• جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در میان موها

ماسک موی با آبکشی ضد وز قوی مو :

ماسک موی با آبکشی ضد وز قوی مو وایت رز برای افرادی که ازموهای فر و وز خود خسته شده اند  مناسب می باشد  . این ماسک مو دارای پليمرها ، كواترنيوم ها و پليمرهاي سيلوكساني می باشد که موجب نرمي و براقيت موها شده ، از بروز خاصيت الكترواستاتيكي در موها جلوگيري نموده و با ايجاد پوششي محافظ بر روي موها سبب استحكام و افزايش رطوبت موهاي شكننده و وزدار مي شوند .
ويتامين اي موجود در این ماسک مو نيز علاوه بر اثرات مثبت آنتي اكسيداني به كمك پرو ويتامين B5 با تأمين مواد معدني و مغذي مورد نياز پياز مو ها ، ترميم و احياء مجدد آنها را سبب مي گردد .  عصاره گياه جينسینگ با از بين بردن راديكال هاي آزاد ايجاد شده و به كمك خواص احيا كنندگي خود سبب حفظ نرمي و لطافت موها شده و به افزايش حالت پذيري و جلوگيري از وز شدن و تاب خوردن آنها كمك شاياني مي نمايد .

ماسک موی با آبکشی حجم دهنده قوی مو :

موهای نازک دارای  ظاهری بسيار ظريف و کم حجم بوده و به راحتی حالت نمي گيرند ، اين موها همچنين در برابر عوامل نامطلوب محيطی آسيب پذير بوده و نياز به مراقبت ويژه دارند ماسک موی با آبکشی حجم دهنده قوی مو وایت رز حاوي مواد موثر حجم دهنده ،  ضخيم کننده و حالت دهنده مو، حاوی ويتامين B5 و عصاره آلوئه ورا می باشد که  با اتصال به ساقه مو از محل رويش آن و ايجاد فيلمی بر روی ساقه مو سبب مي شود که موهاي نازك و كم حجم ظاهري ضخيم تر و حجيم تر پيدا نموده و حالت پذيري موها نيز براي مدت طولاني تري حفظ گردد ،  وجود مواد ضد الکتریسیته و مرطوب کننده در این ماسک مو  باعث کاهش حالت پرواز مو می شود و موها را قابل کنترل می کند . 

 

ماسک موی با آبکشی تثبیت کننده رنگ مو :

ماسک موی با آبکشی تثبیت کننده رنگ مو وایت رز با هدف مراقبت از موها و ترمیم موهای آسیب دیده و رنگ شده و همچنین تثبیت رنگ آنها به بازار آمده است . این ماسک حالت نرم و ابریشمی به موها بخشیده و با آبرسانی به موها آنها را شاداب ،  قوی و سالم تر میکند . عصاره انار موجود در این محصول از مواد تثبیت کننده كاملا طبيعي مي باشد و به طور موثر روي رنگ دانه هاي مو اثر مي گذارد و موهاي ضعيف و آسيب ديده را قوي و با دوام مي كند . همچنين موهاي كدر شده و موهاي وز شده را شفاف ،  براق ،  صاف و نرم مي نمايد .  ویتامین ای استات در این ماسک باعث ترمیم و احیاء رشته و تارهای شاخی شده ،  ساقه موها بخصوص ناحیه هایی از مو که در اثر عواملی همچون شامپو ، رنگ ، دکلره و دیگر مواد شیمیایی مثل مواد فر دچار آسیب ، سوختگی و خشکی شدید شده اند ، می شود .  همچنین وجود نرم کننده های قوی شیمیایی از قبیل سترومونیوم کلراید موجب خنثی شدن بارهای منفی روی موها شده و در نتیجه موجب نرمی و لطافت موها گردیده و به آنها حالت پذیری از دست رفته به علت رنگ شدگی را باز می گرداند  .

ویژگی

•دارای مقادیر بالای پلیفنل و تاننها که خواص آنتی اکسیدانی دارند

•جلوگیری ازایجاد موخوره

•افزایش درخشندگی مو

•تثبیت کننده رنگ مو

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top