محصولات حاوی روغن آرگان

شامپو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده حاوی روغن آرگان :

برای اینکه رنگ موها دوام پیدا کند ، در شامپو کردن و شستن موها باید قواعد خاصی را رعایت کرد . شامپوی هایلات آرگان وایت رز با قابلیت تثبیت کننده رنگ مو جهت ترمیم مو و حفظ رنگ مو ، موهای شما را خوش حالت و درخشان کرده و نیاز به رنگ کردن مجدد موها را کمتر می کند . این شامپو خاصیت شویندگی ملایم دارد تا باعث صدمه بیشتر به موها نشود . در فرمولاسیون این شامپو از روغن آرگان و پلیمرهای سیلیکونی جهت ثبات بخشیدن به رنگ مو و ترمیم ساقه مو استفاده شده است . روغن آرگان موجود در این شامپو بین پولک های مو نفوذ می کند و مقاومت مو را افزایش می دهد ، در رشد مو تاثیر بسزایی دارد ، بصورت طبیعی به مو آبرسانی می کند و از وز شدن مو جلوگیری می کند .  همچنین این روغن موهای غیر قابل کنترل ( وز و خشن ) را نرم و لطیف می کند . ویتامینE  موجود در این روغن آسیب هایی را که به دلیل اتوکشی زیاد ، حرارت و اکسیدان کردن مو به مو وارد کرده است را ترمیم می کند . همچنین به وسیله قرار دادن پروتئین بین ساختارهای مو ، قابلیت درمان مو خوره های پائین مو را دارد .

ماسک مو با آبکشی حاوی روغن آرگان :

ماسک مو با آبکشی آرگان وایت رز  با قابلیت آبرسانی عمیق و نرم کنندگی قوی ، موها را نرم و خوش حالت ساخته و با بهره گیری از مواد مغذی و با قدرت نفوذ و ترمیم کنندگی بالا ، به درون مو نفوذ کرده و سبب بهبود تغذیه و تقویت موها می گردد . روغن آرگان موجود در این ماسک جهت صاف کردن موهای مجعد  و به عنوان یک مرطوب کننده و آبرسان قوی مناسب موهایی است که به هر دلیل رطوبت خود را از دست داده و ظاهری زبر ، خشن و وز کرده دارند . این روغن سرشار از اسیدهای چرب ضروری و امگا-9 می باشد که موجب تقویت مو می شود و شوره سر ، خارش پوست و مو خوره را درمان می کند . همچنین  ویتامین E موجود در این روغن بیش از دو برابر روغن زیتون می باشد و باعث ترمیم و احیاء رشته و تارهای شاخی شده ، ساقه موها بخصوص ناحیه هایی از مو که در اثر عواملی همچون شامپو ، رنگ ، دکلره و دیگر مواد شیمیایی مثل مواد فر ، دچار آسیب ، سوختگی و خشکی شدید شده اند ، می شود .  که این مواد برای تغذیه و محافظت از پوست و مو ضروری می باشد . خواص مغذی و توانایی های مرطوب کننده فوق العاده  روغن آرگان می تواند احساس صاف ابریشمی به موهای شما بخشیده و باعث درخشان تر کردن و خوش حالت کردن موهای شما می شود و باعث می شود که موها به حالت اولیه و جوانی خود باز گردند . همچنین وجود نرم کننده های قوی در این ماسک موجب نرمی و لطافت موها گردیده و به آنها حالت پذیری از دست رفته به علت رنگ شدگی را باز می گرداند .

ماسک مو بدون آبکشی قابل اسپری حاوی روغن آرگان :

ماسک موی بدون آبکشی وایت رز حاوی روغن آرگان مخصوص موهای آسیب دیده ، جهت ترمیم کنندگی  و صاف کنندگی موهای آسیب دیده می باشد . این محصول ضمن نرم و صاف کردن موها به سرعت جذب مو می‌شود و موجب براق شدن موها می‌شود . استفاده از این ماسک مو نياز به مصرف نرم‌کننده را در افرادي که موهاي خشکي دارند از بين مي‌ برد . این ماسک حاوی ترکیبات موثری مانند سدیم پی سی ای ، روغن آرگان و پلیمرهای سیلیکونی از قبیل دایمتیکون است که تارهای مو را با یک غشای نازک می پوشانند و باعث جدا شدن تارهای مو از هم می شوند . روغن آرگان موجود در این فرمولاسیون موهای خشک را نرم می‌کند و درخشش مو را بیشتر می‌کند . علاوه بر خاصیت نرم کنندگی و  درخشندگی این روغن ، به واسطه وجود ویتامین E و اسیدهای چرب آن برای درمان موخوره و وز مو بسیار مفید است  .با استفاده از این ماسک تارهای ضعیف نازک و خشک به تارهایی محکم تر و نرم تر تبدیل می شوند و به واسطه روغن آرگان موجود در آن شوره شر و خارش پوست سر را درمان می‌کند و به وسیله قرار دادن پروتئین بین ساختارهای مو ،  نوعی ضد شکنندگی مو محسوب می شود .

کرم مرطوب کننده دست و صورت حاوی روغن آرگان :
کرم مرطوب کننده حاوی روغن آرگان وایت رز سدیم PCA باعث حفظ آب در لایه خارجی پوست به مدت طولانی می شود و همچنین باعث شادابی و طراوت پوست می گردد . ضمنا روغن آرگان موجود در این محصول از پوست در برابر عوامل خارجی محافظت کرده و با آبرسانی مناسب به پوست ، رطوبت آن را حفظ می‌کند و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی چین و چروک ها را نیز کاهش می دهد . کرم مرطوب کننده حاوی روغن آرگان یک مرطوب کننده ی مناسب برای صورت و بدن می باشد که با بافت سبک ، سبب جذب سریع بر روی پوست شده و هیچگونه اثر چربی نامطلوبی بر روی آن به جای نمی گذارد .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top