رژ گونه

رژ گونه :

رژگونه وایت رز با بافت شگفت انگیز و منحصر به فرد خود به راحتی جای خود را روی پوست پیدا کرده است این رژگونه با پوشش دهی عالی و رنگ بندی جذاب ، گونه ها را برجسته و درخشان می نماید و محافظ پوست در برابر عوامل خارجی مانند اشعه های ماوراء بنفش و تقویت کننده و مرطوب کننده پوست می باشد .

این رژ گونه سازگار با انواع پوست بوده و هر فردی با پوست تیره و روشن می تواند از این رزگونه استفاده کند ، به دلیل پخته شدن در کوره و فشردگی بالا در برابر ضربه بسیار مستحکم بوده و دارای بافت ابریشمی و مقاوم در برابر تعریق می باشد . رژ گونه وایت رز ، دوام و پوشش بی نظیری داشته و بهترین انتخاب برای حرفه ای ها می باشد بارایحه مطبوع ، عطر دلپذیری از خود برجای گذاشته و در 8 رنگ متنوع موجود می باشد .

این محصول با بافت بسیار سبک بخوبی با پوست صورت هماهنگ شده و ضمن حفظ ظاهر طبیعی پوست آن را با نشاط نشان می دهد ، ماندگاری بسیار بالای آن باعث می شود که در تمام طول روز روی پوست باقی بماند .

اکتیل دودکانول موجود در فرمولاسیون این محصول نرم کنندگی و حفاظت از پوست را به عهده دارد .

دایمتیکون و سیکلومتیکون موجود در فرمولاسیون باعث می شود تا فرآورده به راحتی بر روی پوست گسترده شود ، علاوه بر این سیلیکون ها حالت پوشاننده داشته و یک سد محافظ در برابر عوامل محیطی ایجاد می کند که باعث محافظت پوست از یک سو و حفظ رطوبت پوست از سوی دیگر می شود .

این مواد هیچ گونه حالت چرب یا روغنی بر روی پوست ایجاد ننموده و به پوست لطافت و نرمی فوق العاده ای می بخشند .

تیتانیوم دی اکساید به عنوان رنگدانه دارای خصوصیات بی نظیر پراکنده سازی نور است و در بسیاری از کاربردهایی که نیازمند شفافیت و روشنایی سفید رنگ هستند مورد استفاده قرار می گیرد . این ماده به فاکتورهای حفاظت بالا در مقابل خورشید کمک می کند و سال ها برای حفاظت در مقابل اشعه مضر ماوراء بنفش  خورشید بکار رفته است .

آدرس شرکت

شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار ابوریحان ، بلوار حسابی غربی ، بعد از بلوار فردوسی ، خیابان نرگس 2 ، خیابان نسترن2 ، قطعه 3776 و 3787
کدپستی : 3188116165
تلفن : 83-37775676-026
فکس : 37775684
ایمیل : p_kianian@yahoo.com

2014 Powerd by websazi.pneg.ir

top